Lustrzany Efekt

SaLuSa, 5 styczeń, 2011

Przekazał Mike Quinsey

.
Tak samo jak wy, wstrzymujemy oddech i czekamy, wiedząc że staremu systemowi zgrzyta w stawach i nie jest już w stanie utrzymać się dłużej.  Po upadku pierwszego elementu, możemy dostrzec efekt domino, a ludzi którzy wychodzą na przód by wspierać Światło nie zabraknie. Jesteście rozsiani po całym świecie i podążacie z uporem ku zmianie, czego rezultaty już za moment ujrzycie.  Oczywiście nie może się to wszystko wydarzyć jednocześnie i niektóre sprawy przeciągną się do kilku miesięcy ze względu na samą ich naturę.  Ważnym jest, że wy jako ludzie widzicie początki prawdziwego działania i wiecie, że nie da się w nie ingerować.  Co do naszej części, bierzemy w tym udział, gdyż tak często błagaliście o pomoc i my otrzymaliśmy wymagane zezwolenie by wkroczyć do akcji.

Często poruszamy kwestię sprawiedliwości i nie odnosimy się przy tym do ludzkiego sposobu jej rozumienia, lecz sprawiedliwości w świetle Praw Wszechświata.  Absolutnie nikomu nie ujdzie na sucho żadne działanie krzywdzące drugą istotę i to wy będziecie najsurowszymi sędziami którzy osądzą swoje własne występki.  Dojdziecie do tego co jest potrzebne, by pokonać jakąkolwiek słabość z przeszłości i stworzycie sobie kolejne wyzwanie w tym czy kolejnym życiu.  Za każdym razem będziecie oczekiwać sukcesu, lecz jeśli będzie to konieczne, będziecie próbować po raz kolejny.  Wyrażacie zgodę na takie przejścia poprzez swoje Wyższe Ja i jesteście świadomi konieczności robienia duchowego postępu.  Ze względu na dualność oraz wielokrotne żywoty spędzone na doświadczaniu ciemnej strony, nieustannie wystawiacie się na przeróżne wyzwania i często możecie zmagać się z tymi samymi problemami w każdym życiu  wielokrotnie.

Z pewnością teraz już wiecie, że „podobne przyciąga podobne” i gdy pytacie dlaczego pewne rzeczy przytrafiają się wam w życiu, możecie dojść do tego po śladach do własnych pragnień.  Może mieć to również związek z „efektem lustrzanym”,  gdzie przyciągacie do siebie dokładnie to, czym gardzicie bądź czegoś nienawidzicie za sprawą energii które emanujecie.  Prawo Przyciągania nie ogranicza i nie filtruje waszych energii, by zdecydować czy są Światłem czy ciemnością. Dostajecie to na co kierujecie wasze myśli i działania.  Zastanówcie się przez chwilę, czy wspierając działania przestępcze nie przyciągnęlibyście do siebie więcej przemocy?  Zabieranie życia innej duszy jest w każdej sytuacji pogwałceniem praw duchowych, które stanowią wyraźnie „nie będziesz zabijał”.  Oczywiście znajdziecie się w sytuacjach gdzie zrobicie to w obronie własnej bądź czyjejś i powiedzielibyśmy, że w takich momentach może zostać dane wam Prawo Łaski.

Przybywacie na Ziemię, by przeżywać doświadczenia zgodne z waszymi duchowymi potrzebami i waszym celem jest rozwój.  Wzniesienie leży na wyciągnięcie ręki i jest ono dodatkową nagrodą dla tych którzy odnieśli zwycięstwo.  W jaki inny sposób wiedzielibyście moi Drodzy, czy jesteście gotowi by wniebowstąpić jeśli nie ćwiczylibyście siebie i ego.  Pytanie brzmi, czy jesteście gotowi by zmienić kierunek waszego życia czy może tak zakochani w materializmie, że nie możecie go odpuścić.  Posiadanie bogactwa to nie to samo, gdyż spełnia ono obietnicę równości i podziału w sprawiedliwy sposób, który pokrywa wszystkie wasze zapotrzebowania. Różni się to całkowicie od niesłabnącego dążenia do pozyskiwania tak wielkiego majątku jak to tylko możliwe, często też kosztem innych. W duchowym sensie nie oznacza to, że musicie żyć jak biedni, czy rozdać wszystko co posiadacie.

Jednakże w żadnym wypadku, nikt nie może zabrać swoich dóbr i majątku do wyższych wymiarów.  Po pierwsze nie jest to konieczne, gdyż wszystko czego potrzebujecie jest wam tam dostarczone, a po drugie możecie stwarzać cokolwiek sobie życzycie dla własnej przyjemności i zadowolenia.  Na przykład, jeśli na Ziemi macie cenione przez was malowidło, by je zreprodukować będzie tylko musieli je sobie zwizualizować.  Powstanie ono z energii Światła i będzie bardziej żywe i przykuwające uwagę, dokładnie takie jakie wyobrażał sobie artysta w swej wizji.  Cieszcie się tym co macie i zdajcie sobie sprawę, że możecie znacznie więcej zyskać wstępując do wyższych wymiarów.

Niskie wibracje wciąż was zasypują, jednak chronią was przed nimi wasze własne energie Światła. Bądźcie spokojni i utrzymujcie skupienie przez cały czas a będziecie poza zasięgiem ciemnych sił. Gdy spotykacie się z nimi twarzą w twarz będąc w Świetle, to nie macie się czego obawiać. Rozprzestrzeniajcie waszą miłość wciąż jak najdalej a spełnicie wszystko o co możecie być proszeni.  Jako że coraz więcej z was tak postępuje, tworzy się myślokształt Światła który jest wyjątkowo potężny.  Wasza energia wkręca się w siatkę Światła co pomaga utrzymać równowagę na Ziemi.  Macie stabilizujący wpływ, który może załagodzić potencjał zmian do tworzenia poważnych zaburzeń.

My jako Galaktyczna Federacja, wciąż otaczamy waszą Ziemię i nic co się dzieje nie może ujść naszej uwadze.  Jesteśmy szczególnie świadomi wszelkich prób umieszczenia broni w przestrzeni kosmicznej, co od jakiegoś czasu było planowane i starano się wprowadzić w życie. Udaremniliśmy takie podejścia i ostrzegliśmy przedstawicieli wojskowych jak i rządowych iż zgody na to nie otrzymają.  Możemy również zneutralizować każdą broń atomową bez względu na jej położenie i wszelkie starania oszukania nas nie mają najmniejszego sensu.  Jesteście więc pod pełną ochroną i gwarantujemy iż ostatnie dwa lata tego cyklu przeminą bez poważniejszych incydentów.  Najwyższy czas by ciemna strona przyznała iż ich plany zostały udaremnione i by w pełni pozwolili wam skupić się na Wzniesieniu.

Prezydent Obama otoczony jest przez ciemnych, jednak pomimo tego może czynić dalsze postępy w budowaniu fundamentów przez ostatni rok swojej kadencji.  Jego najlepsze chwile dopiero nadejdą i jest on w pełni świadomy swego przeznaczenia, jako człowieka który wyprowadza ludzkość z ciemności. To bardzo zaawansowana duchowo istota i wraz z naszą pomocą i opieką wypracujemy przyspieszenie przemiany waszych doświadczeń w pełne szczęścia i uwolnimy was ze szponów drakońskich praw, które rządzą waszym życiem.

Jestem SaLuSa z Syriusza i widzę jak z każdym dniem nasze spotkanie się zbliża.  Obecność naszych statków jest przez cały czas przez was zauważana i będziemy trzymać się tego planu by uświadomić tyle osób ile się da.  Próby wywołania w was strachu przed nami, nie są już w stanie przykryć naszych pokojowych intencji.  Życzymy wam byście dzielili tę radość i szczęście które wam niesiemy.

Dziękuję SaLuSa,

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Boogy – Przebudzenie – Wielka Transformacja

33 Komentarze (+add yours?)

 1. iwona
  Sty 10, 2011 @ 01:45:46

  pozdrawiam wszystkich ,którzy podążają drogą do światła !!! polecam stronkę
  cheops.com ,to bardzo ważne !! bowiem trzeba sobie również zdać sprawę z zagrożenia jakim jest zbliżająca się do nas planeta Nibiru, jeśli ktoś będzie chciał pogadać na ten temat ,proszę o kontakt


  Iwonko, witaj na naszym blogu. Historia i dezinformacja cheops byla tu przedyskutowana w detalach nie tak dawno w komentarzach, załączony tez jest filmik na temat Lucyny Lobos. Poczytaj sobie i może będziesz miała wtedy inne opinie.
  Pozdrawiam, Krystal

  • Sabrina
   Sty 10, 2011 @ 10:06:39

   Iwonko, Krystal ma rację. Już od dawna wiadomo, że Enki to manipulant, a projekt cheops służy czemuś innemu. Żadnego Nibiru się nie obawiaj:-) Skup się na miłości i spokoju. To jest najważniejsze. Zaś wspomniany projekt cheops, odwraca uwagę od tych dwóch wartości. Poszukaj sobie w necie informacje na temat tego projektu, tylko się nie przestrasz ich;-)

  • Ktoś
   Sty 10, 2011 @ 12:49:56

   Nie ma żadnego Nibiru!!! Wierze w większość co tutaj jest, ale Nibiru to czysta głupota. Według mnie takie przekazy istnieją w celu uzyskania korzyści majątkowych, zakładanie projektów itp. Nie pomaga to w rozwoju ducha i nie ma nic z tym wspólnego. Mógł bym wywalić serię dowodów na to że Nibiru nie ma, ale ten pogląd o planecie x jest zbyt mocno zakorzeniony w niektórych z was. Zweryfikujcie to lepiej, kłóci się to nawet z tymi przekazami… Dzięki za minusy i tak was szanuje.

   • allright
    Sty 10, 2011 @ 13:15:57

    w istocie, chodziło tutaj o wyzwolenie jak najwiekszej ilości energii strachu…teraz już to nie może dojśc do głosu z wiadomych powodów…

   • Sabrina
    Sty 10, 2011 @ 13:58:38

    Też myślę jak Ktoś:-), że Nibiru nie istnieje, tzn. nie zagraża naszej planecie.

 2. Arek
  Sty 09, 2011 @ 12:34:22

  Jak i z kim kominikuje sie Salus , ze mozemy to tu przeczytac??

  • krystal28
   Sty 09, 2011 @ 13:00:51

   Witajcie, Ada, Ktoś i Arek na naszej stronie.
   Mam nadzieję, że znajdziecie tu dużo pożytecznych materiałów dla swojego wzrostu duchowego i zrozumienia natury wszechświata.

   Arku, sugeruję, abyś zamiast zadawać tyle pytań, poczytał najpierw dogłębnie teksty na tym i innych podobnych stronach przez kilka tygodni lub miesięcy. Wierzę, ze w ten sposób znajdziesz wiele odpowiedzi na swoje pytania.

   • Ktoś
    Sty 09, 2011 @ 13:14:11

    Powiem krótko, nie mogę się oderwać od czytania blogu, mam obowiązki ale mnie ciągnie. Moja intuicja mówi mi, że to prawda! Rady tutaj zawarte same z siebie nakierowują na sukces, nawet gdy ktoś jest sceptykiem, stosując się do tych rad z pewnością zapewni lepszą przyszłość sobie i innym nawet gdyby w 2012 miało się nic nie zdarzyć. Bardzo mi się podoba treść tutaj przekazywana. Co najdziwniejsze nie wiem czemu ale wierze w to co tutaj jest napisane (???)… Dziwne.

    • Sabrina
     Sty 09, 2011 @ 15:42:12

     Oczywiście, że rady zawarte w przekazach dobrze jest wprowadzać w życie (mam tu na myśli rozwój duchowy). Przyszliśmy na świat w celu przypomnienia sobie, skąd pochodzimy i kim jesteśmy naprawdę, a to się wiąże z rozwojem duchowym.

   • Arek
    Sty 09, 2011 @ 13:14:55

    Ta sa pytania ktorych odpowiedzi chcialbym znac teraz, pytanie jest proste, z kim i jak komunikuje sie Salus, takie wprowadzenie, bo troche to dziwne przyznam szczerze…

    • krystal28
     Sty 09, 2011 @ 13:30:30

     Arek, SaLuSa jest Syriuszem z Federacji Galaktycznej, której liczni członkowie orbitują w tej chwili Ziemię w wielu statkach matecznych. Ponieważ ludzka świadomość i duchowość bardzo się rozwinęła w ostatnich czasach (szczególnie od roku 1987), coraz więcej osób może porozumiewać się telepatycznie z innymi istotami na Ziemi i z Kosmosu. Czanelowany materiał jest więc przekazywany poprzez telepatię obrazową, słuchową czy dotykową. Salusa komunikuje się z Anglikiem, Mikiem Quinsey od kilku lat.

    • Arek
     Sty 09, 2011 @ 14:28:44

     Dziekuje bardzo rozumiem, ze jest to zwiazane z wyzszym stanem medytacji o ktorej wlasnie obejrzalem film, sam zaczne to praktykowac, mam wiele pytan na ktore chce poznac odpowiedzi 😉 Pozdrawiam

    • lukhel
     Sty 10, 2011 @ 02:12:42

     Witam Krystal28 przepraszam za moje zachowanie kilka tyg temu dałem się chyba zmanipulować i już więcej nie będę oczerniał twojego blogu ,będe się wypowiadał ale tylko na tematy które tu poruszamy ,Sorka że pisze to tu ale nie mam do ciebie meila;/

     Ps.W końcu jesteśmy po tej samej stronie tylko jak wiesz każdy inaczej przyswaja rozwój jedni szybciej inni wolniej ja chyba wolnie ;/

     Pozdrawia serdecznie
     Łukasz

    • krystal28
     Sty 10, 2011 @ 14:19:44

     Hej Lukhel, jesteś super, ze potrafiłeś przeanalizować siebie w obiektywny sposób. Bądź pewien, ze nie wzięłam tego drobiazgu osobiście 🙂
     W przyjaźni – Krystal

   • Sabrina
    Sty 09, 2011 @ 15:48:24

    Dobra rada:-) Za dużo jest tych informacji, aby je tutaj przedstawić, opisać. Ja zgłębiam temat od dłuższego czasu i wszystko mi się układa w jedną logiczną całość (mam na myśli tą całą tematykę Nowego Świata, a nie czenellingi, które w istocie są tylko dopełnieniem, a najczęsciejj wskazówką, jakąś podpowiedzią w rozwoju duchowym).

 3. Arek
  Sty 09, 2011 @ 10:01:30

  „gdy już Wasza prawdziwa historia oraz prawda na temat Waszych źródeł pochodzenia z innych światów zostanie ujawniona, wszystkie te wcześniejsze poglądy pójdą z dymem” to jest wypowiedz Salusa, mam rozumiec, ze nie stworzyl Nas Bog?? Niech ktos mi to wytlumaczy prosze…
  Skad sie biora te wypowiedzi tego calego Salusa kto sie z nimi kontaktuje jak przekazuja te slowa???

  • Ktoś
   Sty 09, 2011 @ 10:11:08

   Jak nie stworzył? To skąd się wzięło to wszystko z tobą włącznie? Pomyśl trochę – należysz do tego wszechświata więc jesteś jego dziełem. Bóg jest źródłem absolutnym. A ciało nie jest cały czas tobą bo po śmierci je porzucasz.

   • Arek
    Sty 09, 2011 @ 10:16:59

    OK czyli Bog stworzyl caly wszechswiat i jest Bogiem wszystkich istot w nim zyjacych. Napisales, ze cialo po smierci porzucam, ale czy bede tego swiadomy i co niby ma byc dalej, po smierci??

    • Ktoś
     Sty 09, 2011 @ 10:22:48

     Na to pytanie sam musisz sobie odpowiedzieć, każdy ma swoją prawdę. Jak bym ci wcisnął tutaj jakiś kit to byś łyknął i na tym polega problem. Nie oczekuj odpowiedzi od ludzi, bo nawet gdy ktoś miał jakieś doświadczenia to jest to wypaczone przez nasz mentalny sposób rozumowania. Pomedytuj trochę, zadbaj o rozwój duchowy (rób to intuicyjnie) a może poznasz odpowiedź na takie pytania… chyba że wolisz papkę od ludzi.

    • Arek
     Sty 09, 2011 @ 10:39:02

     Akurat to nie jest pewne, ze bym Ci uwierzyl, chcialem tylko zebys podzielil sie ze mna swoim zdaniem na ten temat, ja dopiero 2dni jestem w temacie, dopiero teraz wiem, ze nie jestesmy sami, zdalem sobie sprawde z problemu jakim jest NWO i cala reszta, moja glowa az buzuje w srodku. mam dosyc bycia oszukiwanym!!!! Co masz na mysli piszac zebym sie rozwijaj duchowo, czyli co?

    • Ktoś
     Sty 09, 2011 @ 13:06:12

     Ja również 2 dni w temacie jestem!!! Przedtem rozwój duchowy też starałem się na pierwszym miejscu utrzymać. To nie przypadek, że tutaj trafiliśmy, wszystko ma swoją przyczynę, wiele błędów w swoim działaniu znalazłem. Moje zdanie na ten temat co chciałeś wiedzieć jest moim zdaniem. Więc po co ci to wiedzieć skoro to jest moje zdanie. Chcesz rozwinąć się duchowo, to najlepiej skorzystać z rad tu zawartych i ze swojej intuicji (pamiętaj serce nie kłamie). Powiem krótko miłość jest fundamentem, pokochaj siebie i wszystko co cię otacza. Trudne ale łatwe. Powodzenia i pozdrawiam oby nam się udało.

  • Ewa
   Sty 09, 2011 @ 10:36:39


   obejrzyj Arku, jeżeli się nie zgadzasz, potraktuj jak inny punkt widzenia.Pozdrawiam

 4. Arek
  Sty 09, 2011 @ 09:08:46

  Hej Pierwszy raz to czytam , czy ktos moglby mi wytlumaczyc kim jest Salus, zaczelem ten temat traktowac bardzo powaznie. Z Gory dziekuje

  • Wesley
   Sty 09, 2011 @ 09:33:33

   Witaj Arku. SaLuSa z tego jak nam się przedstawia, jest istotą pozaziemską pochodzącą z konstelacji Syriusza. Ona jak i inne istoty pozaziemskie zrzeszone w oddziały operacyjne sił Światła – Galaktyczną Federację, znajdują się obecnie w pobliżu Ziemi po to aby pomóc ludzkości wejść na całkiem nowy etap ewolucyjny – obecny stał się zupełnie zdeformowany co można zresztą odczuć po jakości i wartościach życia codziennego. Od nas zależy czy będziemy chcieli zmiany i z tej pomocy skorzystamy oraz przyłożymy własną rękę do zmiany systemu i wprowadzenia nowego etapu w historii ludzkości. To tak w skrócie. Pozdrawiam.

   • Arek
    Sty 09, 2011 @ 09:45:19

    Czy moglbys dac mi jakis namiar do siebie chcialbym zebys mi to bardziej wytlumaczyl jezeli jest taka mozliwosc, albo ja zostawie swoj nr.gg 7 666 598 odezwij sie do mnie jak bedziesz mial chwilke… dziekuje

 5. Sabrina
  Sty 09, 2011 @ 07:39:47

  Ja też nie mogę doczekać się upadku systemu. Od dziecka o tym marzę:-)
  Ale wiem, że nasi bracia wszystkiego za nas nie zrobią. Oni mogą nam jedynie dopomóc. Reszta należy do nas.

  • Ktoś
   Sty 09, 2011 @ 08:31:01

   System upadnie, ponieważ nasz poziom konsumpcji jest tak ogromny, że eksploatujemy ziemię w zastraszającym tempie, a co za tym idzie? Ziemia nie nadąża z regeneracją, w dodatku środowisko zostało zatrute, popadamy w związku z tym w konflikty i rozmaite choroby cywilizacyjne, nie ma już odwrotu, gdyż dla korporacji i rządów nie jest ważne środowisko oraz ludzie! Obchodzi ich jedynie zysk i władza, chcą abyśmy jak najwięcej konsumowali dla zwiększenia mamony. Ale jak widać to wszystko ma kruche gliniane nóżki, wszystko z góry skazane jest na upadek i porażkę, bo zasoby są skończone. Tak więc jak nie pomogą nam inne cywilizacje to cienko z nami.

   • Sabrina
    Sty 09, 2011 @ 08:55:30

    Oni nam pomagają, ale roboty za nas nie „odwalą”. Niestety. Jeśli sprawę nie weźmiemy we własne ręce, to przegramy- po raz drugi. Iluminaci liczą na to, że my biernie będziemy oczekiwali na „cud”.

    • Ktoś
     Sty 09, 2011 @ 09:46:33

     Czyli co mamy robić? Rozwijać się duchowo?

    • Sabrina
     Sty 09, 2011 @ 15:35:25

     Nie tylko, rozwój duchowy. Wygląda na to, że trzeba zrobić coś więcej. Zapoznaj się ze stroną Fioletowego Płomienia, która Krystal umieściła na swoim blogu.

 6. Jacek
  Sty 08, 2011 @ 16:28:41

  Wystarczy „Tylko” Miłość,Światło, Mądrość i Spokój

 7. lukhel
  Sty 08, 2011 @ 13:22:38

  Bardzo budujący przekaz już nie mogę sie doczekać upadku systemu.Czy podczas wyciszenia /medytacji można poprosić salusa by pomógł by wyobrazić sobie flotę gwiezdnych statków kosmicznych i ich samych jako istoty? czy ktoś z was to robił??

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: