Twoje Źródło Miłości

 

dziękuję Paul!


Archanioł Gabriel

przekazała Shanta Gabriel

Tłumaczył: Paul Terrey

Głęboko w was jest Źródło Miłości – i to właśnie tutaj, spoczywa istota Boga. W każdym ludzkim sercu jest pragnienie, aby być głęboko, całkowicie i wiecznie kochanym.  Tylko miłość od Istoty Najwyższej może wypełnić tę potrzebę.

Podstawową prawdą w całym stworzeniu jest Miłość.   To jest boża siła, która niesie wzorce pełni i życia.  Wszystko co Jest, Było i Kiedykolwiek Będzie reprezentowane jest w tej sile, która przewyższa wszystkie inne energie.  Boża Miłość uzdrawia, przemienia i tworzy na nowo.

Kiedy udostępniacie świętą przestrzeń dla Światła Bożej Miłości pozwalając jej na wejście, łączy ona w was Niebo i Ziemię.  Konieczna jest wasza gotowość do przygotowania wewnętrznej przestrzeni, która jest wolna od przeszkód dla Bożego Przepływu.   Otwarte serce gotowe na bycie błogosławionym, wiedzące że jesteście godni, zapewnia żyzny środek, który twój Anioł Stróż może używać do rozpowszechniania Miłości poprzez waszą istotę.   Gdy uwalniacie fizyczną przestrzeń wokół siebie, jak również w waszym umyśle, pozwala to na wniesienie większego poczucia wolności z waszą niewinnością do Boga.  Przyjmijcie silne intencje zrównania was i waszych dusz w komunii z Bogiem. Zaproście duszę do swej medytacji i użyjcie swego oddechu do zanurzenia się w waszym wnętrzu. Wysyłając ”przewody uziemiające” Boskiego Światła na ziemię tworzycie solidną podstawę dla otwarcia na wasze Źródło Miłości.   Kiedy wasze korzenie sięgają głęboko, pozwala wam to wznieść się wysoko.

Praktykujcie będąc bardzo spokojnymi i pozwalając, aby wasz oddech był pełny.   Podążajcie za Boskim Światłem głęboko do waszego serca, tak żeby Miłość mogła obudzić się w rdzeniu waszej istoty.  Wasze zestrojenie z Bożą Miłością jest błogosławieństwem dla ziemi.   Jak wyżej, tak i na dole jest uniwersalnym prawem.   Tworzenie świadomości Źródła Miłości jest zobowiązaniem, które podejmujecie w waszej duszy.  Cisza budzącego się serca wzywa was do świętej przestrzeni, gdzie Miłość leczy i Światło przeważa we wszystkich rzeczach.

Ta potężna moc Boskiej Miłości jest dostępna do wykorzystania jako środek uzdrowienia i wiąże ze sobą dusze, które łączą się w skupieniu energii ku temu co wymaga leczenia.  Główny impuls wszelkiego stworzenia jest w tej kochającej obecności, najszlachetniejsza siła, która jednoczy wszystkie istoty w miłości.   Przyjdźcie razem w miłości, ślijcie miłość do wszystkich obszarów pozbawionych harmonii na ziemi, a przede wszystkim chłońcie tę miłość w waszej istocie, by w was nie było utrzymywanej dysharmonii.

To są te miejsca dysharmonii w każdej osobie, które mogą zakłócić wzorce całości wewnątrz i wokół ciebie.  Skupiajcie i rozwijajcie Źródło Miłości w was i niech to transformujące światło oddala dysharmonijne energie, w ten sposób tworząc nowe wzorce, które mogą przynieść dary uzdrawiania dla waszego świata.

Wzywajcie Bożą Miłość w wasze istoty i zakotwiczcie ją w waszych sercach.   Jak wzywacie Bożą Miłość do was z Najwyższego Źródła Światła, wasze istoty są przeniknięte Miłością, każda komórka następnie wibruje do częstotliwości Bożej Miłości, a wszystko co nie jest w harmonii z tą miłością jest uwalniane z waszych istot, przemienione w Światło.  To Światło posiada wielką moc uzdrawiania, jako że niesie w sobie Bożą Mądrość i Miłość i może być kierowane świadomie.  Jest to wymóg dla tych czasów; dołączcie z innymi w pełnej zachwytu pewności wzmocnionej mocy Bożej Miłości, by nieść uzdrowienie gdziekolwiek. Używajcie Miłości. Bądźcie Miłością.   Skupiajcie Miłość.   Wszystko jest energią, która może być użyta.

Utrzymujcie swe myśli i modlitwy skupione w tej miłości i nie ma sytuacji, która nie może być wyniesiona do uzdrowienia.  Nie jesteście sami.   Istnieją zastępy Aniołów oraz Świetlistych Istot pracujących z wami teraz i oczekujących większego zaproszenia do wspomagania was.  Służcie duszy planety poprzez uzdrawianie siebie i wiedzcie, że Boża Miłość jest w was, błogosławiąc was i kołysząc w Świetle.

I tak to jest.

12 październik, 2010

http://lightworkers.org/node/116682

8 Komentarzy (+add yours?)

 1. LOVE OF GOD
  Sty 01, 2011 @ 14:21:59

  Ja pozostanę przy Bożym Planie i nie będę już sama nic wymyślać .Pozwolę sobie na Boże prowadzenie ,na Jego myśl i Jego działanie.Pozwolę sobie na bycie sobą , taką jaką mnie stworzył Bóg, jaka jestem w Bożej i jedynej Prawdzie. Wszyscy jesteśmy dziećmi Bożymi i stanowimy Jedno z Bogiem i w Prawdzie nic nam nie brakuje ,to my jesteśmy Miłością i tą Miłość mamy rozszerzać na wszystko , na cały świat i jeszcze dalej i to nie juro ,pojutrze ,ale i tu teraz bo nie ma innego czasu.

 2. Kronikarz
  Sty 01, 2011 @ 13:13:56

  Te przekazy są trochę zbyt ogólne. Za mało jest tam miejsca poświeconego stronie praktycznej.

 3. Kamill
  Sty 01, 2011 @ 13:06:46

  Ładny przekaz.

 4. Oualander
  Sty 01, 2011 @ 05:00:19

  MIŁOŚĆ (Tchnienie Boga) jest zawsze, wszędzie i we wszystkim, uzdrawiająca moc jaką dysponuje jest nieporównywalna do niczego, ponieważ wszystko co jest istnieje dzięki tej sile, ponieważ dzięki tej sile powstają wszechświaty, ponieważ w jasnym świetle tej mocy rozpuszcza się wszystko co nie jest z nią w harmonii, więc kiedy jest ci źle, kiedy świat wydaje się szary, kiedy twoja istota cierpi, pomyśl o czymś pięknym i z głębi serca poproś aby miłość to uzdrowiła, ponieważ dla niej nie ma rzeczy niemożliwych.

 5. Eryk
  Sty 01, 2011 @ 04:14:37

  no to już weszliśmy w rok 2011 teraz oczekuję na zawalenie sie tego systemu

 6. allright
  Gru 31, 2010 @ 13:50:57

  Na progu Nowego 2011 roku…

  Czas by pokochać siebie!!!

  Człowiecze spójrz na siebie…nie, nie, nie oglądaj się proszę!
  Cała Twoja istota została stworzona na obraz i podobieństwo Boga samego,
  Dlaczego by jej nie pokochać?

  Każda komórka Twojego boskiego ciała potrzebuje miłości,
  Stopa by chodzić,usta by mówić,oczy by widzieć.
  Twoja świątynia czeka na komendę,
  Tyle w niej bezwarunkowej miłości.

  Dzisiaj obdaruję miłością siebie,
  Jutro podam rękę współtowarzyszowi podróży,
  Pojutrze wykrzyczę światu swoją empatię!!!!!!

  Taki mam plan na NOWY 2011 ROK!!!!!!!!!!!!!!

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: