Życie Wypełnione Życzliwością

.

Dziękuję Thomas!

.

przekazała Ann Albers

Tłumaczenie: Tomasz Ługowski

Nasi drodzy przyjaciele, niezmiernie otaczamy was naszą miłością.

Tak wielu z was martwi się o znalezienie chwili czasu na swoje „duchowe” praktyki, my jednak twierdzimy, że każde zmyte przez was naczynie, wasz każdy oddech  a nawet każde słowo, które wypowiadacie jest częścią praktyki duchowej.  Życie samo w sobie jest duchową praktyką, więc możecie ćwiczyć wnosząc prawdę swojego ducha w każdym słowie i czynie, każdego dnia.  Zanurzenie swego ducha w życiu, oznacza przepełnienie go głęboką życzliwością, począwszy od siebie, następnie zwracając się z w stronę innych, tak jakbyście mieli jej nadmiar.

Nie chodzi o to, czy jesteście już mocno uduchowieni czy nie  –  choć rzeczywiście tak, jak słyszeliście wiele razy, wszyscy jesteście duchami, które zasiedlają ciała  –  lecz jaki poziom świadomości duchowej wnosicie w codzienne czynności w życiu.

Chociaż piękną rzeczą jest medytować i śpiewać nabożne pieśni, to zachęcamy was, byście skupili się na bardziej życzliwym zwracaniu się do siebie,  jako że życzliwe słowa są jedną z najbardziej nabożnych pieśni na ziemi.  I choć czynienie dobra dla tych, którzy mają mniej jest z pewnością najpiękniejszym sposobem wyrażania swojej miłości względem nich, nie zapominajcie jednak przy tym zadbać również o swoje własne podstawowe potrzeby.

Cóż jest w tym dobrego, jeśli zdobędziecie się na tak zwany zewnętrzny akt duchowości,  nie odnajdując uprzednio pokoju i miłości Bożej we własnych sercach?  Dawajcie, najdrożsi to, co jest w was naprawdę, i wypełniajcie wprzód swoje naczynie, byście mogli przelać jego zawartość  na cały świat.

Nic co robicie nie jest pozbawione celu.  Każda myśl, każde słowo powoduje drgania czułego płótna matrycy wszechświata.  Niektóre z nich mają na to większy wpływ niż inne.  Dlatego możecie sprawić, by wszystko co robicie stało się duchową praktyką, jeśli tylko wprowadzicie miłość do każdej codziennej sytuacji.

Możecie więc wnosić miłość do swoich codziennych obowiązków.  Możecie ją wnosić do waszych rozmów, a nawet możecie próbować ją wnosić w sytuacjach, w których gdyby nie to, staralibyście się osądzać siebie samych.  Dla niektórych z was świetnym rodzajem praktyki duchowej byłoby spojrzenie w lustro i bezwarunkowe pokochanie siebie samego.

Najdrożsi, Bóg przechadza się z wami w każdej chwili, każdego dnia ponieważ w istocie jest on siłą miłości i życia, która tchnie w was wasze życie.  Bez Boga nie można istnieć.  Jesteście stworzeni z jego tchnienia.  Nie możecie być niczym innym jak tylko istotami duchowymi.

Więc zamiast martwić się o to, czy macie czas na praktyki duchowe czy nie, pamiętajcie by uczynić praktyką duchową całe swoje życie.  Wypełniajcie miłością swoje myśli, słowa i uczynki.  Darzcie się miłością bezwarunkową, a wychodząc z tego uczucia pełni i radości, będziecie potrafili autentycznie dzielić się ze światem swoimi darami, talentami i wszystkim tym, co posiadacie.

Bądźcie błogosławieni! Otaczamy was naszą miłością,

– Anioły

9 sierpnia, 2010

http://angelmessages.visionsofheaven.com/

15 Komentarzy (+add yours?)

 1. Eryk
  Gru 31, 2010 @ 00:28:47

  dziękuję wam za wsparcie 🙂 jakoś sie udało 🙂

 2. Eryk
  Gru 30, 2010 @ 12:04:58

  też sie postaram Ewo chodź trudno mi sie skoncentrować :(:)

  • Oualander
   Gru 30, 2010 @ 12:25:30

   Eryku przesyłam ci w prezencie cały spokój wszechświata.

  • allright
   Gru 30, 2010 @ 12:57:40

   Eryku nic na siłę…pozwól myslom płynąć…i powracaj do mantry…np Ma-Ra-Na-Ta z aramejskiego co znaczy przyjdź Panie Jezu , mozesz inną wymawiać grunt to skupić sie na niej by mysli odeszły…

 3. Alicja
  Gru 29, 2010 @ 11:24:07

  Krystal! WielkieDzięki za możliwość czytania wartościowych tekstów na Twojej stronie. Daje to oddech od zgiełku codzienności i utwierdza w przekonaniu, że to, co czujemy w środku jest prawdziwe.
  Pozdrawiam serdecznie i z niecierpliwością czekam na nowe przekazy. Alicja

 4. Oualander
  Gru 29, 2010 @ 08:40:16

  Piękny przekaz, już od dzieciństwa podświadomie uważałem że każdy nawet najdrobniejszy element naszego życia przepełniony jest duchowością, popadając w rutynę, machinalnie wykonując czynności w pracy, lub w życiu codziennym zapominamy o tej wewnętrznej prawdzie.
  Pozdrawiam
  Piotr 🙂

 5. Ewa
  Gru 29, 2010 @ 05:23:56

  WITAJCIE – czy bierzecie udział w dorocznych medytacjach Nieznanego Świata? W tym roku odbywa się pod hasłem: OKIEŁZNAĆ CHAOS może ktoś nie wie, a chciałby wziąć udział, zapraszam do wspólnej medytacji 30 grudnia 2010r. w godz. 22.00 do 22.30 czasu polskiego, czym nas więcej, tym lepiej! A potem możemy podzielić się swoimi doświadczeniami, powodzenia, pozdrawiam

  • Daniel
   Gru 30, 2010 @ 05:25:38

   Ewa, możesz na dwie dodatkowe osoby liczyć. Przyłączymy się dzisiaj do medytacji. Do zobaczenia/poczucia/doświadczenia TAM

  • allright
   Gru 30, 2010 @ 05:36:44

   Witaj Ewuniu…tak, dzisiaj mamy ochotę przyłączyć się do wspólnej medytacji…to wyzwala niesamowicie wzniosłą energię…pozdrawiam Cię Gabriela
   Ostatnio miłam okazję pomedytować wspólnie…wow power of energy..polecam tronkę http://www.onearthpractice.com/

  • Oualander
   Gru 30, 2010 @ 11:54:19

   Pomedytujemy Ewo pomedytujemy o 22:00, poszukamy niebiańskiego spokoju.
   Pozdrawiam 🙂

 6. merci
  Gru 28, 2010 @ 08:42:23

  na Nowy 2011 życzmy wiec sobie miłości w myślach, czynach i uczynkach, tak jak w przesłaniu.Dziękuję!!!!

 7. tera
  Gru 28, 2010 @ 07:27:12

  I zeby to wpisac w serduszko swoje Wielkimi Literami
  Najpierw pokocham siebie, bede dobra nawet dla najmniejszego mojego
  paluszka…. i obdarze Swiat Usmiechem i Miloscia.
  Dziekuje Aniolom za przypomnienie,
  Niech sie stanie
  T.

 8. Eryk
  Gru 28, 2010 @ 07:09:14

  pełen miłości przekaz i o to chodzi 🙂 aby sie ludzie wszyscy kochali każdy każdego bez względu na wszystko i tak będzie 🙂

 9. Baszka
  Gru 28, 2010 @ 07:05:45

  Dziękuję… 🙂

 10. allright
  Gru 28, 2010 @ 07:02:35

  Miłe słowo jest już naszym przyzwyczajeniem, bezwarunkowa miłość wypływa z naszych świetlanych serc na wszystkie czynności dnia codziennego…czasami siadamy w ciszy naszych dusz…czasami chcemy krzyczeć ze szczęścia…ot nasza natura człowieczeństwa rozkochanego w Bogu, stworzonego na obraz i podobieństwo Stwórcy…ps po co sobie coś wyrzucać, Anioły dają na otuchę:))))))) pozdrawiam Was kochani Anielskim Pozdrowieniem

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: