Snopy Światła na Niebie w roku 2011

Poniżej publikuję wspaniałe, według mnie, bardzo budujące  wiadomości od  Galaktycznej Federacji Światła.  Znalazłam chwilkę czasu, aby je przetłumaczyć  jeszcze przed Świętami z myślą, aby zrobić Wam  w tej formie świąteczny prezent.

Zamieszczam też zdjęcia smug świetlnych nad Oslo.  Istnieje fizyczne wyjaśnienie tego zjawiska.  Maszyny do robienia śniegu na pobliskim stoku narciarskim pracują przez noc.  Zgadzam się, że to może być powodem tych smug, ale ten widok może być bardzo bliski tego, co nam obiecują kosmici. Być może jest to sugestią, co możemy oczekiwać w przyszłości.

\

(…)  FŚ: Zobaczysz snopy światła na niebie … i nie będą mogły one być wzięte za coś innego niż tym co są.  Ich oczywisty blask nie pozostanie niewykryty.   Gdy te snopy się zaprezentują, nie bądźcie zrażeni historiami o tym, czym one mogą lub nie mogą być. WIEDZCIE, że są one od nas.
Ich przeznaczenie: Są one od nas dla was na „rozpoczęcie uroczystości”. Będą one widoczne w różnych miejscach na całej Ziemi i będą one na tak wielką skalę, że nie będą mogły być odsunięte na bok lub zignorowane przez media.  Będzie im dawane wiele nazw. Ludzie będą robić odniesienia do biblijnych scenariuszy, ponieważ nie będą mogli znaleźć innych interpretacji.
Nie będą one blaskiem światła, które można pomylić z elektryczną burzą.  Tak jak ujrzałaś w swojej wizji, którą ci zaprezentowaliśmy, będą to snopy, które zawierają w sobie Światło.  Będą puszczać one strumienie w dół na waszą planetę tworząc ekspozycje i zanim ekscytacja zdąży się obniżyć …następny pokaz pojawi się w innej części świata.  Nie będą one mogły być naruszone.  Mamy ochronne zasłony, które odepchną każdą materię, która może próbować ingerować.
Nawet gdy oglądane na ekranach w waszych domach, wiele osób się obudzi ze snu przez te strumienie energii….. zawierają one w sobie kolejny etap podróży dla ludzkości …. słowa, aby to opisać są niewystarczające.
Te filary Wielkiego Światła będą służyć na wiele sposobów.  Uwolnią one do atmosfery, to co możemy jedynie wam określić jako energię … to co zawiera ta energia, to jest jak magiczny napój.  Podniesienie ona was na duchu. To będzie jak zapach z kuchni matki.
Staramy się znaleźć podobieństwo do tego, jak może to pożywić wasze dusze.  Wasze dusze rozpoznają tę emitowaną energię…. To będzie tak, jakbyście znaleźli brakujący element w układance, który idealnie pasuje do całości.
I chcemy wam powiedzieć, że to dopiero początek.  Mówiliśmy wam już przez długi czas o cudownościach, które mają nadejść.  Wyobraźcie sobie to, co wam mówiliśmy, wyobraźcie sobie te przygotowawcze etapy, które prowadzą do następnego kroku.  I z każdą nową prezentacją tych snopów światła wasze dusze będą rozumieć jego istotę.  Wszystko, co nie miało dla was wcześniej sensu … będzie.  Ten następny rok przyniesie dużo radości dla wielu. To, co wam sprezentujemy, wypełni was nową nadzieją.

Będą „śmieszne” wyjaśnienia tej niespodzianki, ale tak naprawdę wy będziecie wiedzieć lepiej.  Ponieważ to wy trwaliście w Prawdzie, gdy wszystko było ukartowane przeciwko wam.
Wielu z was zdecydowało się żyć w strachu przed wszystkim tym, co słyszeliście i o czym byliście informowani.  Mówimy, że ten strach nie jest konieczny.   Ponieważ, gdy przyszły rok będzie się rozwijał, będziecie mieli okazję uśmiechać się od ucha do ucha. Wasze serca będą wypełnione po brzegi tą wewnętrzną wiedzą, o której wam tyle mówiliśmy.

Ten głos RADOŚCI będzie rezonansem z tymi, którzy są w stanie zaakceptować jej PRAWDĘ.  Jest to kolejny sposób, w jaki możemy wytłumaczyć energię, która będzie w tych snopach światła.
Jak długo będzie to trwać?
FŚ:  Wystarczająco długo, aby mogło być uznane za „nie z tego świata”.

Czy mówicie o  pięciu lub sześciu czy o setkach?
FŚ:  Na początek jako wprowadzenie, będzie to minimalne.   Będą one taktyką niespodzianki, aż do tego czasu, kiedy będą mogły być obserwowane bez strachu.  Kiedy ludzie się już do nich przyzwyczają , ich liczba się zwiększy i będą pozostawać przez dłuższy okres czasu.  Mogą one również podróżować przez kontynenty.
Czy są one kontrolowane przez was?
FŚ:  Tak. Gdziekolwiek się „pojawią” pozostawią swój ślad.  Chociaż nie jest to konieczne, aby się przemieszczały, są w ten sposób zaprojektowane.
Jak je kontrolujecie?
FŚ:  Myślami. Są czystą energią. System napędu nie jest potrzebny.
W mojej wyobraźni, kiedy mi je pokazaliście wcześniej, były one ogromne.
FŚ:  Tak, one będą.
urywek
Federacja Światła przez Blossom Goodchild,  20/12/2010

Tłumaczyła: Krystal

http://galacticchannelings.com/english/blossom20-12-10.html

24 Komentarze (+add yours?)

 1. goodies
  Lu 02, 2011 @ 18:12:38

  Pare lat temu takie czerwone swiatlo przelecialo mi w nocy przez pokoj, nastepnego dnia rozmawialam z moim przyjacielem (jasnowidzem) i on twierdzil ze u niego stalo sie dokladnie to samo w dokladnie tym samym czasie 🙂 Pozdrawiam

 2. Max
  Sty 31, 2011 @ 14:47:09

  Kosmiczne światła albo generalna próba systemów holograficznych NWO który podobno ma sfingować odwiedziny kosmitów i wprowadzić ten swój globalny rząd światowy pod groźbą ich inwazji np.

  Jako że jestem staromodny wyznaję zasadę że „nie należy mnożyć bytów bez potrzeby” jak powiedział filozof. O bankierach tworzących NWO słyszałem, czytałem i nawet jednego z nich na żywo widziałem. Więc jestem skłonny wierzyć że to ich spisek.

  Choć z drogiej strony jeśli UFO wyląduje na moim ogródku zmienię podejście 😉

  Pozdrawiam i paradoksalnie mam nadzieję że to nie ja ale Wy macie rację. Lepiej byłoby dla świata…

 3. Sabrina
  Sty 24, 2011 @ 14:32:36

  Te snopy światła są tak piękne, że żałuję, że u mnie się one nie pojawiły.

 4. bramin
  Sty 23, 2011 @ 10:12:22

  Kochani.
  Jakże się cieszę,że tylu ludzi z niecierpliwością,a zarazem ze zrozumieniem oczekuje nadchodzących zmian,które przyniosą wyzwolenie matce Ziemi,ale również nam.Na te zmiany byliśmy przygotowywani już od dawna,jednak ludzkość to lekceważyła.Okazuje się,że i teraz w przededniu nadchodzących zmian jest wielu niedowiarków,wręcz szyderców.Jednak jestem dobrej myśli i wierzę,że z każdym dniem pod wpływem wzrastania częstotliwości emitowanej energii,świadomość ludzka będzie wzrastać.
  Kochani.
  Jeśli ktoś na tym forum jest z Krakowa,to proszę się odezwać odnośnie pewnego zjawiska.Otóż w Sylwestra 31.12.2010 około godz.00.15 będąc na balkonie swojego mieszkania na V p. i obserwując sztuczne ognie wystrzeliwane przez okolicznych mieszkańców,zauważyłem na niebie pomarańczowo-czerwone światło lecące zupełnie poziomo bez charakterystycznego ogona,jaki towarzyszy fajerwerkom.Światło to leciało z zachodu na wschód jakieś 35 st.nad horyzontem po stronie południowej i schowało się za sąsiedni blok.Sądziłem,że to wystrzelona raca zza mojego bloku i na tym mógłby być koniec.Jednak po jednej,może dwu minutach identyczne światło również wyleciało zza mojego bloku,ale jakby trochę wyżej,gdyż obserwowałem je dosyć długo zanim zniknęło,jakby wleciało w chmury.Również i to nie wzbudziło we mnie wielkiego zaciekawienia,mimo iż było to dziwne,gdyż taki sztuczny ogień powinien albo opaść,albo wybuchnąć drobnymi światełkami albo przynajmniej zmienić tor lotu.Jednak tor lotu był idealnie poziomy,co nie jest naturalne w ziemskiej grawitacji.Znowu po jakichś 2 minutach zauważyłem kolejne identyczne światło,które leciało z tego samego kierunku lecz jeszcze pod większym kątem i jakby wyżej,gdyż obserwowałem je dosyć długo zanim zniknęło chyba w chmurach.Prędkość tych świateł była dosyć znaczna,większa od prędkości helikoptera.Zaznaczam,że nie mógł to być ani samolot,ani helikopter,gdyż ostatni samolot ląduje ok. godz. 23 z minutami,który widzę ze swojego balkonu po stronie północnej.Od tej pory nurtuje mnie to zjawisko i dlatego proszę,jeśli ktoś widział to samo i być może z większej perspektywy/bo mój widok był ograniczony przez mój i sąsiedni blok/,proszę się odezwać i opisać.Być może ja nadinterpretuję to zjawisko.
  Pozdrawiam wszystkich serdecznie

  • Maxea
   Sty 23, 2011 @ 10:40:50

   Dziwne – ja widziałam dokładnie to samo i o tej samej godzinie – ale w Gdańsku…

   • sila
    Sty 23, 2011 @ 10:55:36

    To ja jeszce bardziej podkręcę atmosferę, bo w Swarzędzu (k. Poznania) też o tej godzinie i dniu ktoś nakręcił identyczne zjawisko…
    Pozdrawiam!
    Coraz ciekawiej i tak trzymać! 😀

 5. Oualander
  Gru 29, 2010 @ 08:56:29

  Wracam ze świąt a tu wspaniała, budująca wiadomość, kochani jak chyba wszyscy na tym blogu z niecierpliwością czekam na to widowisko, widoczne smugi pozytywnej energii świetlnej na pewno pozytywnie wpłynęłyby na rozwój duchowy nieprzebudzonej części ludzkości na naszej planecie. 🙂

 6. nemesis
  Gru 26, 2010 @ 04:32:27

  Pięknie, aż serce się raduje na myśl, że to się wkrótce stanie! Mam nadzieję, że moje wewnętrzne TAK! zostanie usłyszane…
  Pozdrawiam Wszystkich!

 7. ArO
  Gru 26, 2010 @ 03:41:44

  Przesłanie przedstawiciela pozaziemskiej cywilizacji

  • Sabrina
   Sty 24, 2011 @ 14:35:07

   To przesłanie już od dawna krąży po internecie. Ja ich zaprosiłam, ale przy tym zaznaczyłam, że zapraszam tylko tych, którzy służą Miłości.

 8. osiemnastka
  Gru 25, 2010 @ 10:32:58

  Już nie mogę się doczekać tych wszystkich widowisk na niebie, teraz bez przerwy patrzę za okno ;). Od jakiegoś czasu mam już pewność, że te przekazy mają w sobie coś z prawdy i wszystko zaczyna mi się układać w jedno.
  Pozdrawiam!
  I życzę Wszystkiego Najlepszego na Święta! 😀

 9. krystal28
  Gru 25, 2010 @ 10:23:36

  Asiu, witaj na moim blogu! Znając niemiecki możesz znaleźć wiecej przekazów na tej wielojęzycznej stronie:
  http://galacticchannelings.com/

  Aniu, Twoje słowa uznania są zachowane głęboko w moim sercu 🙂

  Eryk, dopisałam instrukcje nad filmikiem jak włączyć polski tekst. Miłego oglądania!

 10. krystal28
  Gru 25, 2010 @ 10:01:48

  Paul, w odpowiedzi na Twoje prywatne pytanie…

  według kilku przekazów od wiarygodnych czanelerów, miedzy innymi od Magenta Pixie, Adamusa i Blossom Goodchild, 14 października 2008 r. miał się na niebie pokazać przez długi czas, chyba dwie godziny jak sobie przypominam, olbrzymi mateczny statek kosmiczny. Zjawisko to miało być niezbitym dowodem dla ludzkości o istnieniu kosmitów. Nie miał to być jednak bezpośredni kontakt. Oczywiście było ogromnym rozczarowaniem dla tych czanelerów i Świetlanych Pracowników, gdy statek się nie pojawił w tym dniu.
  Z późniejszych przekazów GF dowiedzieliśmy się, ze ten plan musiał być odwołany, ponieważ Illuminati zagroziło, ze jeśli statek się pojawi, oni uśmiercą wielką ilość ludzi na Ziemi w odwecie. GF nie mogla podjąć tego ryzyka. Pamiętaj, ze było to w 2008, gdy Illuminati jeszcze miało nieograniczona władzę, gdy rodzina bushow i dick chenney (druga frakcja kabali) byli jeszcze oficjalnie u władzy. Jasne jest tez, ze gdy kosmici pojawiliby się w ten sposób, panowanie kabali zakończyłoby się. Robią oni wiec wszystko, żeby do Ujawnienia nie dopuścić.

  Teksty przekazów wybieram bardzo uważnie od wiarygodnych, długoterminowych mediów. Przez ostatnie miesiące nabrałam tez trochę wprawy jak odróżniać przekazy Świetlnych Istot od ciemnych. Kieruję się tez intuicją, uczuciem miłości i „znakami z góry”. Np., gdy zadałeś pytanie o Blossom, w bardzo krótkim czasie znalazłam ten przekaz i przetłumaczony przez Boogiego filmik. Było to dla mnie dodatkowe potwierdzenie, ze dobrze byłoby je opublikować na moim blogu.
  Podam te moją odpowiedz w komentarzach, ponieważ inni mogą mieć podobne pytania.

  Widze, ze zadałeś przed chwila pytanie na temat inkarnacji. Wg źródeł nauk Jogi, miałeś ich setki tysięcy albo miliony. Zależy od którego momentu chcesz je liczyć 😉

  • Wesley
   Gru 25, 2010 @ 11:00:00

   Ostatnio dosyć intensywnie myślałem o ujawnieniu się UFO, żeby w końcu dali znak że istnieją, co więcej wyobrażałem sobie kilka spodków w tym wielki statek kosmiczny lądujący na wolnej przestrzeni… rynku mojego miasta i tłumy ludzi, łącznie z politykami z ratusza znad przeciwka zszokowanych tym co widzą… Coś w tym musi być ludzie, bo jakby więcej osób pragnęło ujawnienia kosmitów i miało bardzo pozytywne nastawienie, to oni przyspieszyliby nadejście momentu w którym pokazaliby swoją obecność ludzkości, a obecnie Illuminati są już w odwrocie i w niczym nie mogą poważnie zaszkodzić (nawet marionetka którą chcieli się ostatnio posłużyć a więc – Korea Północna wydaje się mieć związane ręce, o Iranie czy Izraelu nie wspominając). Na co więc czekają? Czyżby na rozpowszechnienie materiałów WikiLeaks o kontaktach z UFO a potem dopiero przystąpią do akcji? 🙂

   Pani Krystal tak na marginesie, przesłałem na pani e-mail interesujący wykład Jeshui (Jezusa) o Lightworkers (pracownicy światła) i ich tożsamości, historii, misji jaką mają na Ziemii wraz ze stroną źródła owego przekazu. Chciałem to wpierw dać w komentach, ale wartościowego materiału jest całkiem sporo więc uznałem że lepiej przesłać na pani meila w załącznikach a potem aby można było, przynajmniej te najważniejsze fragmenty, wstawić na bloga. W moim odczuciu materiał jest bardzo ważny i co niektórych na pewno podniesie na duchu, oraz upewni co do ważnej roli jaką mają do spełnienia. Pozdrawiam. 🙂

  • Paul
   Gru 28, 2010 @ 09:37:18

   Dziękuję za odpowiedź. Dla mnie wciąż sprawa wydaje się podejrzana, czy GF nie mogła przewidzieć takiego obrotu spraw?..

   Jeszcze jedno mi chodzi po głowie. Jeśli dana istota, która przekazuje informacje poprzez człowieka jest przekonana o tym co mówi, wierzy w nie, ale z jakiegoś powodu nie są prawdziwe, czy intuicja/serce może przed tym ostrzec? Dodatkowo takie informacje są neutralne, tzn nie prowadzą raczej do żadnej szkody. Może w przypadku statku sprzed dwóch lat czy snopów światła dochodzi do nieporozumienia, czy pomyłki z powodu zakłóceń, przekłamań, czy zanieczyszczenia przekazu?.. Może obiecywane wydarzenia mogą zaistnieć, ale nie muszą z uwagi na płynność przyszłości?

   P.S. Bardzo chętnie przetłumaczę jakiś tekst z języka angielskiego, ale preferowałbym te bez obietnic, kładące nacisk na rozwój duchowy i samodzielną pracę nad sobą (np. przekazy od aniołów) 😉

   • krystal28
    Gru 28, 2010 @ 11:43:04

    Hej Paul, to byłoby wspaniale, gdybyś mógł dołożyć swoją cegiełkę w świetlanym środowisku w formie tłumaczenia. Prześlę Ci za jakiś czas 2-3 przekazy na Twój email, z których mógłbyś ewentualnie wybrać tekst do tłumaczenia. Dziękuję za tę miłą, niespodziewaną ofertę 🙂

 11. Don _Badylios
  Gru 25, 2010 @ 08:19:20

  Widzialem takie swiatlo .jest wielkie i piekne i nie razi w oczy .
  Jesli bedzie takie samo (a wiem jak je rozpoznac czy jest prawdziwe) to zycze wam tego z calego serca wszystkim bo odmieni wasz swiat i wasze zycie w kilka sekund .
  Swiatlo takie nie moze spowodowac u nikogo leku ani strachu ani nawet zadnego pytania czym jest .Jesli tak sie stanie to znaczy ze jest nie wiele warta projekcja .
  W kilka sekund bedziecie wiedziec co to jest i skad pochodzi , twarz sama zacznie sie smiac a serce sie wyrywac z klatki piersiowej bo nie chodzi o swiatlo tylko o energie jaka ono niesie .
  Tak je poznacie 🙂
  Poprostu nie mozna sie pomylic , to niemozliwe .najmniejsza watpliwosc bedzie oznaczac ze to nie jest to na co powinniscie czekac tylko zwykle fajerwerki technologiczne .
  Ja to widzialem i zaswiadczam ze mowie prawde .
  Prawdziwe swiatlo milosci Boga nie pozostawia zadnych watpliwosci i nie daje szans na zadne pytanie , jest czysta radoscia , sila i miloscia i nie da sie podrobic .

 12. Kwiat
  Gru 24, 2010 @ 08:29:56

  Ależ się cieszę:) nareszcie…Zawsze wiedziałam ,ze istnieją nasi Gwiezdni Bracia.Od 10-roku życia interesuję się astronomią i zawsze spoglądam na niebo.Mam nadzieję,że będzie dane mi obejrzeć ten spektakularny spektakl.Niedawno parę dni temu miałam sen(wizję)że na niebie było mi przekazywane prawdy na temat Ziemi.Ten sen pamiętam do dziś.

 13. allright
  Gru 24, 2010 @ 06:41:04

  Dziękuję Tobie Krystal za tak cudowny prezent, daje on tyle optymizmu i pocieszenia dla duszy. W istocie czasami czuję się tak jakby brakowało mi elementu w układance…nie zawsze mi do śmiechu, a moja twarz bez uśmiechu jest jak martwa. Także napełniłaś mnie światłem na te cudowne święta…pozdrawiam Cię w duchu miłości:) Gabriela

 14. allright
  Gru 24, 2010 @ 06:29:27

  Kochani moi…
  Z okazji Świąt Narodzenia Þana,
  życzę Wam wewnętrznego Pokoju, Harmonii i Jedności
  Niech Światło będzie Wam przewodnikiem…
  Pozdrawiam w świątecznym nastroju Gabriela

 15. tera
  Gru 24, 2010 @ 04:59:31

  Dzieki za czas poswiecony !
  Prostujemy sie…. i juz choc troszke cos wiemy..
  Milosci Radosci dla Wszystkich….
  i dla mnie tez.
  T. z Chicago

 16. Maxea
  Gru 24, 2010 @ 04:41:03

  Kochana Krystal,

  Serdeczne pozdrowienia i życzenia spokojnych świąt z Gdańska. Wspaniała praca i zachęta do życia ten Twój blog.
  Kochani wszyscy – serdczności/DUŻO MIŁOŚCI w tych rodzinnych dniach.
  PS. Pozdrowienia dla Goldzia Psinokia od labka Dandy’iego.
  Maxea

 17. merci
  Gru 24, 2010 @ 00:44:32

  Ten przekaz jest optymistyczny na najbliższy Nowy Rok. Dziękuję , za taki prezent pod choinkę. Pani Krystal i wszystkim czytelnikom życzę mile spędzonego czasu w świeta . Od miesiaca Was czytam i wszystko to jest moja bajka. Pozdrawiam światecznie.

 18. Eryk
  Gru 24, 2010 @ 00:09:20

  Pani Krystal ten przekaz jest prześliczny już nie mogę sie doczekać tych snopów światła 🙂 aż mnei podniósł na duchu w ten wigilijny dzień nareszcie zobaczą ludzie na całej kuli ziemskiej coś niezwykłego i to od naszych braci i sióstr z kosmosu wierze że to przebudzi bardzo dużo ludzi i mozę moja rodzina zacznie inaczej myśleć oby to bło widoczne bardzo ale to bardzo bo mam obawy, że media będą wszystko uciszały

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: