Pokój na Ziemi jest Zapewniony

.

SaLuSa

29 listopad, 2010

Przekazał Mike Quinsey

Napięcia na Ziemi wzrastają w obliczu wojennych postur i gróźb i perspektyw konfrontacji.  Oczywiście to produkuje strach i powoduje dalsze napięcia.  Chcemy was zapewnić, że poza drobnymi potyczkami, dalsza eskalacja, która mogłaby stworzyć okazję do wojny, nie będzie dopuszczona.  Wy, ludzie szukaliście pokoju przez długi czas, ale zawsze brakowało wam lidera, który mógłby wprowadzić to w życie.  Owszem, próby były robione w celu zredukowania możliwości wojny światowej, ale nawet redukcja broni jądrowej w niewielkim stopniu coś zmieniła.  Stary paradygmat chciał rozpętać wojnę i wręcz zachęcał do tego, aby w ten sposób zdobyć większą władzę na świecie.  Jednak wasze prośby o pokój zostały wysłuchane przez mocniejsze kompetencje niż te co są na Ziemi.  Cykl dwoistości jak wiecie ma się zakończyć zgodnie z planem Wzniesienia i to się stanie z naszą pomocą.

Chaos na Ziemi podczas tych rozpoczętych zmian powiększa niepewność o przyszłość.  Jest to nieuniknione w czasie załamywania się struktury społeczeństwa, ponieważ stary sposób życia jest już niepożądany i nie do utrzymania.  Jak widzicie ostatnie dni się rozgrywają, gdzie reakcją wśród was jest gniew i protest.  Prosimy was powtórnie, abyście nie grali kartami ciemnych poprzez branie udziału w przemocy i rozruchach.  Nie możecie w ten sposób wygrać walki i tylko dalibyście tym powód do mocniejszej reakcji z ich strony i dalszego ograniczenia waszej wolności.  Tylko pokojowe protesty pomogą przyciągnąć więcej Światła na Ziemię i podnieść ludzi.  W rzeczywistości  budujecie Światło od  dość długiego czasu i w rezultacie wasz poziom świadomości także się podniósł.  To właśnie pozwala nam na reagowanie w większym stopniu niż wcześniej.  I teraz mamy prawo do interwencji bardziej bezpośrednio.  Przez jakiś czas monitorowaliśmy wasze działania i zatrzymywaliśmy każdą akcję, która spowodowałaby wojnę.  Wiele razy zapobiegliśmy ryzykownym rozkazom zaatakowania innego kraju i zatrzymaliśmy wystrzelone pociski.  Z czasem zapoznacie się z pełną historią, w jaki sposób byliście oszukiwani i używani w planach Illuminati do dominacji nad światem.

Czujemy się zobowiązani, aby informować was co dzieje się wokoło, ponieważ jak dobrze rozumiecie nic nie jest tak, jak się wam wydaje.  Media są kontrolowane i jesteście karmieni wiadomościami, które wspierają plany ciemnych manipulantów i jasne jest, że są one dalekie od prawdy.  Nawet z waszymi większymi możliwościami bardziej dostępnych informacji nadal jest wam odmawiane dużo prawdy.  Jednak, gdy coraz więcej dowiadujecie się, istotne jest, aby wasze reakcje w odpowiedzi były sensowne i spokojne.  Doda to więcej mocy do waszych żądań na zmiany bez tłumiących was władz tak jak byłoby to w przypadku gwałtownych reakcji.  Zostało tak mało czasu, gdy będziemy mogli być razem.   Ważne jest, abyście swoją energię wykorzystywali na przygotowanie się do ewentualnego Kontaktu.  Kiedy nadarzy się okazja, rozmawiajcie ze sobą o swoich oczekiwaniach i jak widzicie przybycie waszych braci i sióstr z kosmosu.  Jesteśmy waszymi towarzyszami i przyjaciółmi, którzy mają dedykację, aby zagwarantować wam szczęśliwe zakończenie dwoistości.  Nie będzie wam łatwo podczas nadchodzących zmian, ale przynajmniej będziecie wiedzieć, że wszystko ułoży się dobrze w stosunkowo krótkim czasie.

I chociaż niektóre źródła starają się odciągać waszą uwagę od przyszłości wam przeznaczonej to jest coraz bardziej oczywiste, że jesteście w samym środku wielkiej zmiany galaktycznej.  Energie zmieniają się na tak wielką skalę, że są dobrze dostrzegane ze względu na ich wpływ na wszystkie formy życia.  Część tego, co możecie sformułować jako niższe życie, zanika, a inne formy przechodzą mutację.  Jest to wszystko częścią przygotowań, aby zapewnić waszą gotowość na przejście do wyższej wibracji.  W was samych będzie to stopniowo zauważalne jako odmłodzenie ciała i  poprawienie waszego zdrowia.  Śmierć i choroba, tak jak je rozumiecie, nie może istnieć w wyższych wymiarach.  Jeśli pozwolisz na zmiany,  Matka Ziemia musi kontynuować swoje przygotowania do Wzniesienia.  Zrozumiesz wtedy, dlaczego pewne fizyczne zmiany są konieczne.  Z pewnością będzie to czas sprawdzianu, ale kiedy jesteś świadomy, dlaczego tak się dzieje, będziesz lepiej przygotowany do radzenia sobie.  No i oczywiście nigdy nie jesteśmy zbyt daleko z naszą pomocą.

Chronimy was i będziemy nadal monitorować wydarzenia w celu zapewnienia, aby nasze Ujawnienie nie było opóźniane.  Presja, aby prawda o nas została oficjalnie uznana narasta i jej akceptacja jest niezbędna dla naszego otwartego kontaktu.  W związku z tym wiele się dzieje i nasi sojusznicy są bliscy przełomowego osiągnięcia.  W krótkim czasie to wszystko się poukłada i zdecydowanym krokiem wstąpicie na ścieżkę Wzniesienia.  To jest nasz główny cel i od tego momentu bardzo szybko zaczniecie posuwać się w kierunku nowego sposobu życia, który zapewni wam to wszystko co było wam wcześniej odmawiane.  Mówimy tu o pokoju i uwolnieniu się od wszystkiego co trzymało was w stanie niewoli.  Byliście w niej tak długo, że  przyjęliście to za normalne.  Ziemia zawsze miała w obfitości to wszystko, czego wam potrzeba, ale była eksploatowana dla karmienia chciwości tych kilku co was kontrolują.

Cierpliwie czekajcie i patrzcie w przyszłość poza te krótkotrwałe trudności, ponieważ wszystko zmieni się na waszą korzyść.
Jesteśmy masywną siłą na rzecz dobra i wyznaczono nam tę rolę dla waszej protekcji i tak będzie.  Jeśli niektóre rejony na Ziemi poniosą  poważne zmiany fizyczne, wiedzcie, że nie będzie to losowe wydarzenie.  Będzie to po prostu częścią oczyszczania, które jest niezbędne, aby odnowić Ziemię.  Zmiany są przez cały czas, ale sporadycznie pojawi się kilka bardzo zauważalnych zmian, które wpłyną na życie w tych miejscach.  Im szybciej zaangażujemy Galaktyczną Federację w wasze życie, tym szybciej będziemy wam mogli ułatwić warunki.  Możecie być pewni, że pracujemy bardzo ciężko z naszymi sojusznikami, aby zapewnić sytuacje, które posuną wszystko do przodu.

Jestem SaLuSa z Syriusza, i nasza pozycja nad Ziemią pozwala na dokładne monitorowanie tego co się dzieje.  Czy na powierzchni czy pod nią, doskonale jesteśmy świadomi  tego co się dzieje i nic nie ujdzie naszej uwadze. Mamy nadzieję, że jesteście podbudowani wiadomością, że dajemy wam ochronę w każdej chwili.

Dziękuję SaLuSa

Mike Quinsey.

Tłumaczyła Krystal

17 Komentarzy (+add yours?)

 1. Oualander
  Gru 03, 2010 @ 02:41:56

  Niech po wsze czasy zapanuje na naszej planecie pokój, miłość, radość i szczęście, a największą siłą niechaj będzie ciepło ludzkich serc.

  • allright
   Gru 03, 2010 @ 03:04:34

   To wszystko jest w zasięgu naszych serc, musimy się tylko na tą obfitość otworzyć:))) Radosnego współtworzenia Kochani:) Gabriela

 2. thefield
  Gru 02, 2010 @ 05:44:43

  Ja nie wiem, czy istnieje jakaś Galaktyczna Federacja, czy też nie. I nie muszę tego wiedzieć, nie muszę w to wierzyć, ale ten tekst przekazu jest po prostu mądry. Tchnie spokojem, empatią i pewnością . Mój punkt widzenia opiera się o doświadczenie, a to doświadczenie w moim życiu potwierdza , że moje Intencje i myśli wpływają na rzeczywistość, która mnie osobiście dotyczy. Nawet nastrój ma znaczenie. I dlatego OPŁACA SIĘ zachować spokój i życzliwość wobec bliźniego. To co wyemitujesz do Ciebie z innej strony wraca. Tak działa uniwersalne Prawo ( przyciągania, inni nazywają go prawem odbicia ). Kto nie chce nie musi w to wierzyć, nikt mu nie każe, ale nie wie co traci 😉
  Dodatkowo podejrzewam, że Istotami ( tutaj to jest SaLuSa) są tak na prawdę .. nasze Wyższe Jaźnie. Zwróćcie uwagę co SaLuSa mówi „No i oczywiście nigdy nie jesteśmy zbyt daleko z naszą pomocą.” W rzeczywistości są całkiem blisko. Dlaczego uważam , że to są Wyższe Jaźnie ?
  Zauważcie , że wszelkie przekazy czy channelingi są wykonywane przez jakiegoś konkretnego człowieka. Nie przez rośliny, zwierzęta jakąś materię, czy statek kosmiczny, albo urządzenie. To raz.
  Dwa : tylko Wyższa Jaźń jest na prawdę blisko Ciebie. Ona wie co mówi, kiedy twierdzi, że świadomość ludzi się zmienia, bo w tym po prostu uczestniczy.
  Trzy : niby w co mielibyśmy się przemienić po Wzniesieniu i jak ? kto tego ma dokonać ? Otóż nikt z zewnątrz, tylko my sami. Ty i ja, od wewnątrz siebie. A tam jesteś tylko Ty. Nie ma żadnego Obcego.To po prostu Ty sam -Świadomość w innym wymiarze.

  Dlaczego nigdy nie widziałeś przybysza z kosmosu , choć twierdzi, ze jest całkiem niedaleko ? – bo nie możesz go nigdzie zobaczyć na zewnątrz. Bo nie ma żadnego Obcego, choć taka myśl, że Twoja Świadomość wejdzie w Ciebie by Cię przemienić może się wydawać jakby inwazją. Wydaje się tak umysłowi Twojemu, ale umysł to tylko narzędzie, pamiętaj o tym.
  Ktoś mógłby zapytać – no dobrze, to czemu Wyższa Jaźń nie powie po prostu, że to jest ona, tylko czaruje jakimiś egzotycznymi Federacjami ?
  Odpowiedź zawiera się w pytaniu – a uwierzyłbyś w takie wyznania „jana kowalskiego”, który mówi, że to jego Wyższa Jaźń ( skonferderowana z Twoją, oraz innych ludzi ) uratuje Ziemię ? Pewnie nikt by w to nie uwierzył. Prędzej powiedziałbyś, że jakiś wariat coś tam bredzi sobie. Człowiek jest raczej potencjalnie skłonny uwierzyć w jakąś odległą cywilizację kosmitów niż w potęgę siebie samego i swojego bliźniego. Tak jesteśmy skonstruowani i na tym żerują politycy i religie i ten mechanizm, jako niewinny fortel wykorzystują Wyższe Jaźnie.
  Reasumując – uważam, że Federacja istnieje jako nasze własne ,zindywidualizowane Wyższe Jaźnie ( istoty kwantowe), które to postanowiły gremialnie WSTĄPIĆ w materię, w nas – w ludzkie ciała i umysły, bo teraz właśnie nastają odpowiednie ku temu makrokosmiczne możliwości.

  • Marina
   Gru 03, 2010 @ 14:36:55

   Thefield, ja myślę, że nie masz racji. Wyższa jaźń zawsze przedstawia się jako wyższa jaźń (nie kłamie). I są ludzie, którzy z nią nawiązują kontakt (prędzej niż z kosmitami). Z tego co mi wiadomo, to podczas medytacji istnieje możliwość nawiązania kontaktu z istotami z innego wymiaru.

 3. JestemCzlowiekiem.Wordpress.Com
  Gru 01, 2010 @ 23:55:10

  Oczywiście, że Pokój na Ziemi jest zapewniony. Czemu miało by być inaczej? Żyjemy w Inteligentnym Wszechświecie który dba o wszystko.

 4. Wesley
  Gru 01, 2010 @ 10:07:56

  Marcin G. znalazłeś sobie świetne usprawiedliwienie bo tam inni są wszystkiemu winni, są źli, podli, kasa nimi rządzi, że nic się nie zmieni na lepsze itd – gratuluje przekonywującego defetyzmu… Dobrze, masz rację z tym co piszesz i rozumiem twój cały sceptycyzm i zażenowanie tym wszystkim, ale zauważ że tak jak Ty myśli właśnie OGROMNA większość ludzi i jaki „wspaniały” świat mamy? Konflikty, spory i świat biedy, cierpienia, głodu, wojen, kończąc nawet na fatalnej pogodzie, bo ona także jest pod wpływem zbiorowej energii ludzkości… Tak najprościej to wszystko sankcjonować, stwierdzać „fakty” byleby usprawiedliwić swoje lenistwo i nie wziąść odpowiedzialności za siebie by coś konstruktywnego stworzyć – ludzie wolą raczej dokładać swoją negatywną cegiełkę do budowy tyranii, a o to właśnie chodzi tym czarnym władcom – o to byśmy się wkurzali, gniewali a jeszcze lepiej żebyśmy byli przesyceni strachem by się mogli żywić naszą energią i na tym materiale budować swój system kontroli i wyzyskiwania. A skoro już o czynach mowa, dobra rada: zacznijmy pierw od siebie – i to pierw od zmiany swojej postawy, myślenia, bo tylko tą drogą możemy zacząć zmieniać świat, a cała reszta przyjdzie sama. Pozdrawiam.

  • allright
   Gru 01, 2010 @ 10:15:43

   Zgadzam się Z Tobą Wesley, nasze myśli kształtują rzeczywistość…i jestem o tym w 100% przekonana. Dzieęuję za Twój budujący tekst:)))

 5. allright
  Gru 01, 2010 @ 09:49:22

  Uciekać przed miłością..byłoby niedorzecznością…jednak nie wszystkie dusze są jeszcze gotowe na wzniesienie. Te, które obrały już drogę ku światłu są bezpieczne. Jak to zrobić? Pozwól sobie na przebudzenie własnej duszy.
  Ona już ma dosyć uśpienia…codzienny, osobisty dialog daje tyle energii:)))
  To my jesteśmy łącznikami między Niebem i Ziemią…niech moc będzie z nami …:)))Gabriela

 6. Marcin G
  Gru 01, 2010 @ 03:34:24

  Historia pokazała co ludzkość potrafi : dla kobiety zabijamy braci, dla pieniędzy i nienawiści zabijamy miliony ludzi. zjadamy się wzajemnie ( już mniej) , w imię religi zabili byśmy rodziców – po co ktoś ma nam pomagać jak się zachowujemy jak zwierzęta? A religia pokazała jak łatwo ludzmi się manipuluje – przykład w Polsce ojca Rydzyka! – On robi z ludzmi co chce !
  I jak ja mam zaufać w taki tekst od jakiegoś Salusa? Pokaż się wkońcu, pokaż się całemu światu tą piękną technologie niech każdy uwieży a nie piszesz teksty których jest setki w sieci o podobnej tematyce. Powiedziane i napisane było dużo – czas na CZYNY!!!

  • ilala
   Gru 01, 2010 @ 11:57:26

   Ty też zabijasz? Manipulujesz? zjadasz..? Nikt z Nas nie jest „ludzkość” Jesteśmy Sobą i możemy sami zadecydować co SAMI zrobimy żeby było lepiej.
   Niezależna Jednostka może zmienić więcej niż grupa oszołomów.
   😉

 7. Marcin G
  Gru 01, 2010 @ 03:25:57

  normalnie jak scenariusz dr Who 😀 troche to podejżane jak dla mnie – Po co ktoś ma się interesować małą planetką ziemia? chyba że coś od nas chcą, żadne istoty napewno niedziałają bez przyczyny, pozbędziemy się jednego dyktatora przyjdzie następny w dodatku gorszy! Mamy takie przysłowie – wszędzie dobrze gdzie nas niema, może tak źle niejest i będzie tylko gorzej? A może za dużo filmów widziałem ? Myślę, że przyszłość będzie taka jaką sobie sami zafundujemy żadne obce istoty nam niepomogą, a dopuki $ kasa $ żądzi światem nic się cholera niezmieni w ludziach – tylko garstka chce zmian która ma problemy- bo sam/a sobie powiedz czy jak byś był/bogaty/a to szukał/a byś szczęścia u obcych istot?

  Pozdrawiam Marcin – Malbork

  • Eve
   Gru 02, 2010 @ 03:51:21

   Filmy i rzeczywistość jaką znasz, jaką obserwujesz i doświadczasz to efekt manipulacji i kontroli tych ciemnych sił, przysłuchaj sie sobie, zauważ co sam mówisz, twoje przekonania są wszczepione, to nie są twoje własne przekonania, to, że człowiek pozwala sobie wszczepiać przekonania jest dowodem na to, jak bardzo odcięci jestesmy od Kosmicznej energii i od własnych Wyższych Jaźni, nie potrafimy dotrzec do prawdy płynącej ze swojego wnętrza tylko polegamy na tym co obsewrujemy i doświadczamy na zewnątrz. To było największe osiągniecie Iluminatów – przekonać człowieka, że nic nie znaczy, nic nie może i że jest całkowicie uzależniony od czynników zewnętrznych.

 8. Irbis
  Gru 01, 2010 @ 01:07:19

  To prawda. Co najmniej juz kilka razy bylismy o krok od rozpętania swiatowej wojny i jakoś sie to rozchodziło cudem po kosciach … W Polsce – choc bywało roznie to tak naprawde od bardzo dawna wojen nie było (nie liczę stanu wojennego w 1981 r. bo to cos innego) … mimo usilnych starań polityków do skłócania nas i zachecania do wrogosci i agresji .. Ogoólnie jednak (za nielicznymi wyjatkami) ludzie nie daja sie na siebie napuszczać i tak ma byc… O to własnie chodzi. Jesli my jako wieszkosc nie bedziemy daweac sie nakrecac – politycy NIC nie zdołają zrobić ! To MY dajemy im wladze do ręki i nad naszymi zyciami – godzać sie nato co mowia i dając sie nakręcać … Nie robmy tego – a wzysko bedzie ok.

 9. lukhel
  Gru 01, 2010 @ 00:46:45

  Ja też już nie mogę się doczekać zmian i mam nadzieje ,że w 2011 już będzie widać globalne zmiany świadomości i walenie sie systemu bo już mam dość swojej pracy i niektórych z którymi pracuje ;D(nie wiem jak obronić sie przed atakami ;( ).
  CZy jest jakiś programik który pozwolił by przetłumaczyć przekazy Salusa bo jest ich bardzo dużo ale w ang. wersji ;/

  Czy zna ktoś z was tych kilku którzy rządzą naszą ziemią ??podejrzewam że nie są to ludzie,ludzie są tylko parobkami nawet ci z mld na kącie.
  Niech moc będzie z nami!!

  • Irbis
   Gru 01, 2010 @ 01:10:51

   Ziemią zarządzają najwyżej postawieni politycy mocarstwowych krajów ale za ich plecami i władzą jaką mają stoją Gina’a Bul … – Reptylianie z najniższej strefy 4 wymiaru ! Wpłyają oni na deczyzje polityków i ich poczynania .. Politycy wiec ci sa jakby ich niewolnikami i robią dokladnie to co ONI chcą aby robili. Pisze o tym nie tylko D. Icke, ale takze Anton Parks w swoijej rewelacyjnej trylogii : Sekret mrocznych gwiazd.

 10. Marian
  List 30, 2010 @ 22:04:58

  Nie mogę się doczekać na wzniesieni i czekam z radością na ten moment.To jest prawda tylko spokuj może ograniczyć posunięcia Iluminatów.
  Oraz budowanie więcej Światła w sobie i nie tylko.
  Pozdrawiam

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: