Specjalny Raport Hatonna

Hatonn: Kosmici zneutralizowali pociski, Obama już wie o ochronie i Wzniesieniu

15 listopad, 2010

Steve Beckow:  Na prośbę Stefanii, napisałem do Suzy Ward i poprosiłem ją, aby zapytała Mateusza lub Hatonna co reprezentowały wystrzelone pociski. Waham się, aby pytać Suzy o informacje zbyt często, bo wiem, że jest bardzo zajęta, ale gdy SaLuSa dziś rano nie odniósł się do kwestii tych rakiet, zrobiłem to.
Hatonn odpowiedział mi, i to co mówi jest sprzeczne z teorią, że Chińczycy wystrzelili rakietę.  Dał bardzo budujące wiadomości na temat prezydenta Obamy i o zbliżającej się klęsce kabala (Illuminati).  Hatonn mówi nam, że rzeczywiście Kosmici zneutralizowali rakiety.
Twierdzi on, że prezydent Obama już wie, że on i jego rodzina znajdują się pod galaktyczną ochroną i już wie o harmonogramie Wzniesienia.  Jest on w kontakcie z innymi światowymi liderami, aby usunąć kabala.
Mówi nam, że niektórzy sojusznicy na Ziemi z innych planet ukazali się w swoich prawdziwych postaciach potężnym osobnikom powodując w ten sposób, że niektórzy z nich opuścili tonący statek.  Twierdzi, że wszystko się przyspieszy i możemy się spodziewać ogromnych zmian.
Komunikat ten prawdziwie podniósł mnie na duchu.  Jest on dla mnie przypomnieniem, że siły światła kierują naszym przeznaczeniem i że wszystko postępuje w stronę pomyślnego zakończenia.
Popierajmy więc teraz prezydenta wiedząc, że podejmuje on wysiłki w zwalczaniu kabala.  Jeśli inni nie wiedzą to co my wiemy lub w to nie wierzą, to jest dla nich niefortunne.  Ale my wiemy.
Mogę powiedzieć od siebie, że ta wiedza pomaga mi przejść przez ten okres wielkiego chaosu przed bezprecedensowym wzrostem już w niedługim czasie.

Oto wiadomość od  Hatonna:

„Steve, tu mówi Hatonn.  Pozdrowienia i ukłony!  Pociski zostały  zneutralizowane – nie dajemy żadnych szans z niczym co opuszcza powierzchnię Ziemi.  Pociski były z bazy w USA, gdzie w niektórych jeszcze wypadkach żołnierze sił specjalnych są pod komendą Illuminati.

„Żaden rząd [to jest, w przeciwieństwie do Iluminatów] który ma potęgę militarną nie jest chętny do rozpoczęcia jakiegoś „incydentu” w tej globalnej sytuacji gospodarczej i podczas wzrostu niepokoju w ich krajach i każdy pokaz siły jest dokonywany na rozkaz Illuminati dla swoich wojskowych sługusów.

„Mogę wam powiedzieć, że są oni niewyobrażalnie sfrustrowani, ponieważ żadna  głowica nuklearna nie jest aktywna i żadne pociski nie osiągają swojego celu.

„Obama już wie, że jest chroniony i może działać bez obawy o bezpieczeństwo własne i swojej rodziny.  Oczywiście media zdają raport tak jak jest im to kazane, ale prawda jest taka, że on teraz zna rozkład czasu ziemskiego Wzniesienia.  Negocjuje z siłami rządzącymi, osobiście lub za pomocą bezpiecznych kanałów komunikacyjnych, aby obezwładnić siły Illuminati w jego kraju, Europie i w Oriencie.

„Niektórzy z naszych współpracowników na waszej planecie uczynili swoją obecność niewątpliwie oczywistą, pojawiając się w swoich prawdziwych postaciach.  Spotykają się oni z potężnymi indywidualnościami, włącznie z tymi, którzy działają za publicznymi kulisami w celu poinformowania ich o naszej sieci na i poza waszą planetą i szczury zaczynają opuszczać tonący statek na całym świecie.  Nie usłyszysz o tym i o czystce, która w tej chwili jest w toku.

„Nie należy interpretować tego jako, że my przejmujemy kontrolę!  Nasi sojusznicy wśród was pracują z Obamą i innymi, którzy mają wpływy, aby usunąć pozostałe twierdze Iluminatów i ustanowić podstawy dla reform na szeroką skalę.

„To sprawa wszystkiego, co musi być zrealizowane w stosunkowo krótkim czasie i opór ciemności musi być zdemontowany zanim to się może stać.  Mówimy wam o tym  od jakiegoś czasu, aby przygotować was na nadchodzące ogromne zmiany.  Kilka najbliższych miesięcy będzie burzliwą przejażdżką – przebywaj w świetle, a będziesz manewrować po wzburzonej wodzie na korzystnych falach”.

Tłumaczyła: Krystal

Ze strony Steve’a Beckow: http://stevebeckow.com/2010/11/15/hatonn-galactics-neutralized-the-missiles-obama-knows-about-protection-and-ascension/

Sfilmowane 11 listopada 2010 z Los Angeles, Kalifornia

8 Komentarzy (+add yours?)

 1. elwis
  Sty 10, 2011 @ 10:16:15

  Rok 2011 to zapewne rok wielkich zmian do których trzeba się przygotować. Proszę o informacje zwrotną osób na maila, którzy są skłonni do kontaktu oraz rozwijania swoich wątpliwości i odpowiedzi na swoje pytania. Pragnę się rozwijać, dlatego współpraca i wymiana doświadczeń, to jedyna droga.

  elwis33 małpa .interia.pl

 2. hunter22
  List 21, 2010 @ 05:23:41

  Ogólnie ostatnio znów dużo medytuję, w pozycjach lotosu, itp, ale nie ważna jest forma w jakiej się medytuje, ale liczy się intencja.
  W czasie medytacji, emanujemy energię wyższą, w tym też wysyłamy ją do Ziemi, oraz w niebo.

 3. Oualander
  List 20, 2010 @ 10:53:01

  Moje odczucia są podobne, rzeczywiście najbliższe miesiące będą bardzo burzliwe, starajmy się wszyscy najczęściej jak to możliwe medytować oraz przebywać w objęciach czystej miłości, wtedy nadchodzące zmiany przebiegać będą łagodnie i pokojowo, energia która jest teraz wysyłana posiada wyższą amplitudę wibracyjną więc częste pobieranie jej i emanowanie na zewnątrz powoduje bardzo pozytywne skutki nie tylko dla najbliższego otoczenia ale również dla całej planety.

 4. Marian
  List 20, 2010 @ 03:55:27

  To misię podobe tak trzymać .\apropo od godziny 08:00 dnia dzisiejszego do Ziemi zostały skierowane nowe porcje energii Swiatła.
  Pozdrawiam wszyskich

 5. allright
  List 20, 2010 @ 02:23:50

  Tylko w świeltle pozostaniemy spokojni…

 6. Damciu90
  List 20, 2010 @ 02:06:58

  Podoba mi się to nie moge się do czekać:)Damian Pozdrawiam

 7. Don _Badylios
  List 20, 2010 @ 01:35:39

  To mi sie podoba 🙂 Nie dlatego ze w to wierze ale dlatego ze moj kontak mowi mi cos co zgadza sie z ideom tego tekstu a ja jemu wierze .
  Widac rozne sa drogi do jednego celu 🙂

  Pozdrawiam

 8. Eryk
  List 20, 2010 @ 00:15:04

  piękny przekaz 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: