NESARA, Światowy Program Obfitości 3/3

NESARA, Częściowa Historia Prawdziwego Narodowego Aktu Reformy i Bezpieczeństwa Ekonomicznego


James Rink

Część 3

W 1998 roku, generałowie armii, którzy pierwotnie uczestniczyli w procesie Roszczeń Farmerów, zdali sobie sprawę, że sędziowie Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych nie mieli zamiaru wprowadzenia w życie „Porozumień.”  Postanowili więc, że jedynym sposobem realizacji reformy jest wprowadzenie jej, jako prawa uchwalonego przez Kongres.  W 1999 roku dokument o objętości 75 stron zatytułowany  Akt Krajowego Bezpieczeństwa Ekonomicznego i Reformy (NESARA) został przedłożony do Kongresu, gdzie przeleżał prawie rok czasu, bez żadnej akcji prawnej.
Późnym wieczorem w dniu 9 marca 2000, pisemne wezwanie kworum zostało ręcznie dostarczone przez żołnierzy oddziałów Delta Force oraz Navy Seals dla 15 członków Senatu i Izby Reprezentantów Kongresu USA, którzy byli sponsorami i ko-sponsorami Aktu NESARA.  Zostali oni natychmiast eskortowani do swoich biur Kongresowych w celu natychmiastowego głosowania, w którym prawnie zaakceptowano Akt NESARA.
Tych 15 członków Kongresu było jedynymi uprawnionymi osobami do zajmowania urzędu, zgodnie z prawem pierwotnej poprawki nr. 13. Pamiętajmy, ze w wojnie z 1812 roku, brytyjscy żołnierze zniszczyli egzemplarze Poprawki do Tytułów Szlacheckich (TONA), ponieważ Poprawka ta zabraniała każdemu kto miał  powiązania z koroną w Anglii sprawowania funkcji publicznych.

NESARA jest najbardziej przełomową w swoim zasięgu reformą, nie tylko w tym kraju, ale również na całej naszej planecie w przeciągu całej jej historii.  Ustawa ta eliminuje Bank Rezerwy Federalnej, IRS (urząd podatkowy), sekretny rząd i wiele więcej.

NESARA wprowadza następujące zmiany:

1. Zeruje wszystkie karty kredytowe, kredyty hipoteczne, bankowe i inne należności z powodu nielegalnej działalności banków i rządu. Jest to najgorszy koszmar Rezerwy Federalnej – „Jubileusz” albo umorzenie długu.
2. Znosi podatek dochodowy.
3. Znosi IRS (urząd podatkowy). Pracownicy IRS zostaną przeniesieni do oddziału podatku w Skarbie Państwa w dziedzinie podatków od sprzedaży krajowej.
4. Tworzy 14% zryczałtowany podatek dla rządu od przychodów ze sprzedaży mniej istotnych – „nowych tylko przedmiotów” – . Innymi słowy, żywność i leki nie będą opodatkowane, ani też nie będzie opodatkowania  za materialne rzeczy, takie jak domy z drugiej ręki.
5. Zwiększa korzyści finansowe dla emerytów.
6. Powraca do Prawa Konstytucyjnego we wszystkich sądach i sprawach prawnych.
7. Przywraca oryginalną Poprawkę do Tytułu Szlachty. Setki tysięcy Amerykanów, którzy są pod kontrolą obcych krajów straci obywatelstwo, oraz będzie deportowanych do innych krajów z zakazem ponownego powrotu do końca ich życia. Miliony ludzi wkrótce odkryje, że ich świadectwa wyższego wykształcenia będą bezwartościowym papierem.
8. Ustanawia nowe wybory Prezydenckie i Kongresowe w terminie 120 dni od daty ogłoszenia NESARA. Rząd przejściowy zanuluje wszelkie „Narodowe stany wyjątkowe” i wróci  nas z powrotem do Prawa Konstytucyjnego.
9. Monitoruje wybory i zapobiega nielegalnej działalności wyborczej grupom, którzy mają w tym interes.
10. Tworzy nowy Skarb Państwa i „walutę tęczową” popartą takimi metalami szlachetnymi jak złoto, srebro, platyna , zakańczając bankructwo Stanów Zjednoczonych zainicjowane przez Franklina Roosevelta w 1933 roku.
11. Zakazuje sprzedaży  amerykańskich zapisów aktu urodzenia, używanych jako ruchomych obligacji własnościowych przez Departament Transportu.
12. Inicjuje nowy System Bankowy Skarbu USA z dostosowaniem się do Prawa Konstytucyjnego
13. Eliminuje System Rezerwy Federalnej.  W okresie przejściowym, Rezerwa Federalna będzie mogła operować równolegle ze Skarbem USA na okres jednego roku w celu usunięcia wszystkich banknotów Rezerwy Federalnej z obiegu.

14. Przywraca prywatność finansową.
15. Ponownie przeszkala wszystkich sędziów i adwokatów w Prawie Konstytucyjnym.
16. Wstrzymuje wszelkie agresywne działania wojskowe rządu USA na całym świecie
17. Zawiera pokój na całym świecie.
18. Uwalnia ogromne pieniądze na cele humanitarne.
19. Pozwala na uwolnienie ponad 6000 patentów stłumionych technologii, które są ukrywane przed oczami publicznymi pod pretekstem bezpieczeństwa narodowego, w tym urządzeń wytwarzających darmową energię, anty-grawitacyjnych, oraz maszyn do uzdrawiania dźwiękiem.

Ponieważ  Prezydent Clinton nie miał żadnego zainteresowania w podpisaniu NESARA jako prawa, w dniu 10 października 2000 r., na rozkaz Generałów armii amerykańskiej, jednostki elitarne Marynarki Wojennej Seals oraz Delta Force, szturmem wzięły Biały Dom i pod groźbą użycia broni Bill Clinton został zmuszony do podpisania NESARA.  W tym samym czasie, personelowi bezpieczeństwa i agentom z Secret Service stacjonującym w Białym Domu rozkazano opuścić broń, rozbroić się i stać się świadkami tego wydarzenia pod rozkazem gagu milczenia.

Od samego początku poczęcia NESARA, Bush Sr, rząd korporacji US, właściciele dużych grup bankowych i grupa Carlyle sprzeciwiali się temu konceptowi.  Dla zachowania tajemnicy o szczegółach sprawy, numer zapisu w oficjalnym rejestrze Kongresowym został zmieniony i zamknięty przed wglądem pod pretekstem odzwierciedlenia okolicznościowej monety, a następnie, ponownie został zmieniony jeszcze niedawno.  Dlatego też nie ma żadnych publicznych zapisków w Archiwach Kongresu i dlatego poszukiwanie do tego Prawa nie przyniesie prawidłowych wyników do czasu kiedy wiadomości o reformie nie staną się dostępne dla publiczności.

Prawdopodobnie nigdy nie słyszeliście na temat tego prawa ze względu na bardzo restrykcyjny nakaz milczenia narzucony na polityków, pracowników mediów i funkcjonariuszy banków. Nawet Alex Jones i Ron Paul nie mówią na ten temat.  Prawo nadal obowiązuje.

Nawet członkowie Kongresu mają zamknięte usta, ponieważ dostali nakaz zaprzeczania istnieniu NESARA, narzucony przez sędziów Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych pod groźbą zarzutów o zdradę, które są karalne śmiercią.  Niektórzy członkowie Kongresu  zostali oskarżeni o „przeszkadzanie”.  Gdy Senator Minnesoty Paul Wellstone zdecydował się złamać nakaz milczenia, jego mały prywatny samolot rozbił się zabijając żonę, córkę i Senatora zanim zdążył on publicznie wyrazić swoje opinie.

Jeśli strach nie wystarczy do utrzymania Kongresu pod kontrolą, pieniądze to zrobią.  CIA rutynowo daje łapówki dla Senatorów z łupów kradzieży dokonanych przez operacje bankowe. Każdy Senator został przekupiony za minimum $ 200 milionów dolarów zdeponowanych na kontach w Bank of America w Kanadzie.  Nigdy nie usłyszycie wiadomości o NESARA  podanych przez siecie mediów.  Aby zachować milczenie, wielkie siecie nowości, takie jak CNN opłacane są w wysokości $ 2 bilionów dolarów rocznie.  Niektóre z tych łupów są czanelowane przez Kościół Mormonów w stanie Utah używając fasady urzędu senatora Orina Hatcha i Bank of America.

Nie tylko Kongres jest przekupiony, ale również całe Kolegium Szefów Połączonych Sztabów, łącznie z wyższym poziomem rządu i Prezydentem, wszyscy otrzymują łapówkarskie płatności. Tylko Provost Marshall ma prawo legalnego aresztowania tych osób, ale niestety nawet on nie wykonuje swojej pracy.  Wygląda na to, że armia wojska Stanów Zjednoczonych jest pełna polityków, którzy popychają papiery i bardziej dbają o awans osobisty, niż wykonywanie swojej pracy.

I nic dziwnego, że wiele dezinformacji na temat NESARA można znaleźć w Internecie. Do znanych sceptyków należą; strona internetowa quatloos.com, która, jak plotka niesie, jest maską dla CIA; nesara.org która jest prowadzona przez rodzinę Bushów; Sherry Shriner; oraz różni inni czanelers w Internecie, którzy otrzymują telepatycznie wiadomości od duchów również przyczynili się do zamieszania.
Nawet informacje w Wikipedii są błędne. Wikipedia prezentuje historię Aktu NESARA, przedstawioną z punktu widzenia agenta CIA Harveya Barnarda. Jeśli przyjrzysz się uważnie, prawo to oznacza National Economic Stabilization and Recovery Act, które dokonałoby reformę gospodarki i zastąpiło podatek dochodowy podatkiem od sprzedaży krajowej. Ustawa ta została odrzucona przez Kongres w 1990 roku.  Ale Wikipedia niewiele wspomina o National Economic Security and Reformation Act lub jego konsekwencjach.

11 września 2001

Następnym krokiem stałoby się ogłoszenie NESARA na cały świat, ale nie było to łatwe zadanie do wykonania. Wiele wpływowych grup próbowało zapobiec wdrożeniu NESARA.

Prawo NESARA wymaga, aby przynajmniej raz w roku podjąć wysiłek zmierzający do ogłoszenia tego prawa do wiadomości publicznej.  Trzech sędziów obecnie siedzących na ławie Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych kontroluje komisję, której zadaniem jest ogłoszenie NESARA.  Sędziowie ci wykorzystali swoje wpływy, aby potajemnie dokonać sabotażu w ogłoszeniu NESARA.

Po ciężkich negocjacjach w 2001 r., wielu sędziów Sądu Najwyższego nakazało obecnemu wtedy Kongresowi podjęcie uchwał „zatwierdzających” NESARA.  Miało to miejsce w dniu 9 września 2001 roku, osiemnaście miesięcy od momentu kiedy Akt NESARA stał się obowiązującym prawem.  W dniu 10 września 2001 roku, George Bush Sr. udał się do Białego Domu, aby skierować syna na tor blokady ogłoszenia.  Następnego dnia, 11 września 2001 roku, o godzinie 10 rano Wschodniego Czasu, Alan Greenspan miał zaplanowane ogłoszenie nowego systemu Bankowego wprowadzonego przez Skarb USA, umorzenie długów dla wszystkich obywateli USA i zniesienie IRS jako pierwszą część ogłoszenia NESARA.

Tuż przed ogłoszeniem, o godzinie 9 rano, Bush Sr. wydał rozkaz na zburzenie World Trade Center, aby zatrzymać międzynarodowe komputery bankowe zlokalizowane na pierwszym i drugim piętrze w północnym wieżowcu, które miały rozpocząć nowy system Bankowego Skarbu US.  Ładunki wybuchowe w World Trade Center zostały wcześniej założone przez agentów CIA i Mossadu, po czym zostały zdalnie zdetonowane z budynku nr. 7, który został później zburzony tego samego dnia w celu zatuszowania ich przestępstw.

Aby dostarczyć ładunek wybuchowy na Pentagon w dokładną lokalizację nowego Centrum Dowodzenia Marynarki Wojennej, w którym ‚Biali Rycerze’ koordynowali działalności wspierające wdrożenia NESARA na cały świat, użyto technologi zdalnego pilotowania.  Poprzez wstrzymanie ogłoszenia NESARA, George Bush Sr. zniszczył w tamtym czasie jakiekolwiek nadzieje na zwrócenie rządu z powrotem do rąk narodu amerykańskiego.”

NESARA  będzie wprowadzana w życie po oficjalnym bankructwie Rezerwy Federalnej i  Ujawnieniu Kosmitów  –  Krystal

Przekład: zbig n

3 Komentarze (+add yours?)

 1. Sabrina
  Sty 24, 2011 @ 14:28:07

  Ten program jest ludzki:-)

 2. Oualander
  Gru 06, 2010 @ 11:06:12

  Wprowadzenie NESARY znacznie przyśpieszy pozytywne przemiany potrzebne do Wzniesienia, większość obywateli państw całego świata zrzuci z siebie ogromny ciężar związany z finansowym aspektem życia, wielka, potężna fala radości, wolności i szczęścia szybko popłynie dokonując zdumiewających zmian.
  Powiem szczerze że jest to najlepsza wiadomość jaką ostatnio usłyszałem, z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój sytuacji.
  Pozdrawiam . Piotr

 3. krystal28
  Gru 05, 2010 @ 14:10:51

  Senat i Sejm amerykański zaaprobował kilka dni temu wypłatę przysądzoną przez sąd kilka lat temu dla poszkodowanych Indian i czarnych Farmerów. Jest to duże zwycięstwo „Białych Rycerzy”, pracujących za kulisami na rzecz odebrania władzy ciemnym siłom. Wypłata ta jest częścią globalnego funduszu, który należy do programu obfitości. Sprawy posuwają się do przodu!

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: