Dodawanie Skrzydeł Mojemu Sercu

Lady Mira

Przekazała Marlene Swetlishoff

12 wrzesień, 2010

Umiłowani Świetlni Pracownicy,

Przybywam dziś, aby pomówić o wielu nowych energiach, które teraz zalewają waszą planetę, a zatem i was wszystkich.  Wszyscy jesteście zaznajomieni w jaki sposób pracować z tymi energiami i chciałabym wnieść dalsze rewelacje i metody, które pomogą wam zestroić ostatnie oporne energie, które was powstrzymują.  Metody te są tak stare jak świat i wracają do was teraz z głęboką Miłością i pokorą, ponieważ teraz jest właściwy czas na tę wiedzę, aby przyśpieszyć proces Wzniesienia dla wszystkich tych, którzy są gotowi i którzy natychmiast tu rozpoznają okazje, jakie się prezentują.

Nazywam się Lady Mira i Jestem tą, która pracuje z magicznymi elementami  Wszechświata, których jest tak wiele.  Jestem związana z elementami czterech kierunków i moje Jestestwo porusza się  przez te elementy w pełnej harmonii i równowadze.  To właśnie w tych elementach dalszy przyspieszony postęp może być bardziej wypełniony gracją i łatwością.  Ta metoda nazywa się „Dodawanie skrzydeł mojemu sercu” i obejmuje następujące czynności:

1.  Usiądź albo stań płasko na stopach i weź wdech licząc do czterech, wstrzymaj oddech licząc do czterech i zrób wydech licząc do czterech.  Zrób to  siedem razy.  Następnie ciągle ze stopami płasko na podłodze, przenieś swoją uwagę i skup się na trzecim oku, zamknij oczy i zacznij czanting (niskim tonem) „mmmmmmmm”, skupiając się na obszarze trzeciego oka.  Praktykuj to codziennie przez pełne pięć minut.
Przyspieszy to otwarcie twojej wewnętrznej wizji, twojej wizji jasnowidzenia i wytrwałość w tej dyscyplinie rozbudzi szybko twoje uśpione zdolności.

2. Teraz przejdźmy do drugiej części tej praktyki.  Wciąż siedząc, skupiaj się na  obszarze trzeciego oka z obrazem otwierającego się oka przed tobą.  Mentalnie otwórz to oko i czekaj na nadchodzące wrażenia.  Te wrażenia albo przyjdą bardzo szybko, tak że pomyślisz, że nic się nie stało, albo rozwiną się bardzo subtelnie podczas otwierania twojego trzeciego oka.  Musisz teraz rozpoznać, który z tych dwóch jest  sposobem używania twojego wewnętrznego wejrzenia.  Ta wiedza  będzie ci bardzo pomocna w realizacji jak twoje umiejętności będą dla ciebie działać i z wytrwałością otworzą wiele nowych zdolności, o których nie wiedziałeś, że w tobie są.

3.  Następnie od trzeciego oka, przenieś swoją uwagę w dół w okolice grasicy (wysokiego serca), tuż poniżej obojczyka.  Teraz skup się na tym ośrodku i zacznij wyobrażać sobie wspaniałą, złotą, białą gwiazdę, jaśniejącą i iskrzącą się w tym miejscu i utrzymuj ten obraz tak długo, jak tylko możesz. Praktyka ta może wydawać się prosta, ale daje bardzo silne efekty i będziesz ewentualnie wiedzieć, dlaczego ta metoda została tak nazwana.

Z czasem ta praktyka przyniesie ci wiele wspaniałych niespodzianek, które otworzą przed tobą  zupełnie nowy świat.  Świat, który zawsze istniał jednocześnie wraz z twoim, ale nie był widoczny dla twoich pięciu zmysłów.  Ten świat tętni życiem i energią, który można by nazwać magicznym.  Więc dlaczego nie pozwolić, aby ten zachwyt i magiczność nie stały się częścią twojego życia teraz?  Zostawiam was w radości i wdzięczności za możliwość, że mogłam z wami porozmawiać i dać wam dar wiedzy pomocnej w objęciu magicznego królestwa.

Ja Jestem Lady Mira

2 Komentarze (+add yours?)

 1. Edward
  Paźdź 04, 2010 @ 05:37:36

  Witam !
  Poznaj Siebie a poznasz Wszechświat ! Znane powiedzenie, ale bez zastosowania w praktyce. Wszystko mamy w sobie. Brak nam jednak Wiedzy o Człowieku jako Całości i Wzorca wszystkich Form Żywych. Jesteśmy zbudowani na wzór i podobieństwo:…..znamy to określenie ze starych ksiąg, często mylnie nazywane świętymi. Inaczej mamy „wierzyć”, że są prawdziwe w treści – jako jedyna prawda. Zapomnieliśmy ,że zbudowani jesteśmy z 4 elementów. Trzy wewnętrzne 😮 polaryzacji dodatniej (7 ładunków elektrycznych) , polaryzacji ujemnej ( 5 ład.) i neutralnej rozdzielającej obie.Czwarta to osobowość ze świadomością.
  Naukowcy na tej „odkrytej” bazie dokonują już tworzenie pierwiastków antymaterialnych, a laboratoria aż „kipią ” w eksperymentach .Brak wiedzy na temat Istoty Ludzkiej i jej Budowy jako przejawu Myśli , jest fundamentem do tworzenia różnych teorii m.in. o tzw. trzecim oku. Jeśli pozna się budowę Człowieka, wyraźnie zauważymy ,że predyspozycje człowieka wykraczają poza znane nauce i lekceważone. Dziwaczne określanie nie znanej predyspozycji , jako trzeciego oka jest błędem. Dotarcie do Siebie daje pełną jasność, że dopiero równowaga elementów wewnętrznych daje sumę :energii, wiedzy zdobywanej wiekami i predyspozycja sama się otwiera i świadomi jesteśmy,że mamy ciało , ale nim nie jesteśmy. To bardzo ciekawe i poznawcze, ale należy poznawać poszczególne elementy w praktyce a nie szukać pięknych określeń itp. Rzeczywistość składa się z prostych zasad (jest ich 3 )i praw (jest ich 12 ) a poznanie ich daje zrozumienie sensu Życia – jest radością, którą określić jest nie łatwo. Wiedza na ten temat istnieje w Polsce od dawna. Wolimy jednak słuchać kogoś z zewnątrz, najlepiej z Kosmosu, którzy zapewniają nas o miłości (choć tego nawet nie tłumaczą, co to oznacza i co to takiego ),. Samo słowo jak automat otwiera nasze „zapotrzebowanie” na dobroć, pomoc, współpracę itp. To jednak okazuje się mylne, ponieważ wiekami operujemy tymi samymi pojęciami a jest coraz gorzej . Szukanie czegoś, co nie istnieje przynosi zawsze cierpienia i złudzenie,że może się uda. Ci z otwartym „okiem” nie popełniają błędów, wiedzą jak się obecnie przygotowywać do transformacji świadomości w Nową Rzeczywistość. To w obecnym czasie jest priorytetem. A dalej brniemy w teorie i wiary,że kosmici nam pomogą. Jeśli była by to prawda, to już dawno pomogli by nam rozwiązywać problemy. Pocieszają nas jak małe dzieci i zapewniają o swojej miłości ale nic po za tym. Zapominamy i o tym, że jedynie na Ziemi były przygotowywane przez wieki ,tzw. Ciała Uniwersalne. Nigdzie indziej nie spotykane.
  Kosmici obserwują Ziemian i uczą się tego,co obecnie u nas następuje. Pragną „psim” swędem opanowywać ciała ziemskie aby wejść w Nowe. Złudne nadzieje, ale innego sposobu nie znają. Kontakty, które się tak nasilają, świadczą o tym,że energie nasze są dla nich, jak tlen do życia. „Ciągną” te rozmowy możliwie jak najdłużej. Tak trudno wyciągnąć z tego wniosek ? Obecnie istnieje tak wielki lęk o nasze ciało, że zamula myślenie ?
  Przecież nie jesteśmy ciałem lecz go posiadamy. A czyja to wina, że kodowano nam wiekami jednorazowe ciało ? Piekło lub niebo ? Dziś wszyscy umywają ręce i w panice szukają pomocy w „niebie” ,w kosmosie.
  Wiem,że wierzących w: coś lub kogoś, może urażę, ale staram się pobudzić
  do kontaktu z sobą i tylko sobą. Tam każdy znajdzie wszelkie pomoce na aktualną chwilę, czy wydarzenia. Polecam. Bardzo wielu ludzi już z tego korzysta i przygotowuje się świadomie do transformacji w Nową Rzeczywistość. Dla „pocieszenia” informuję,że wszystko jest dla ludzi już gotowe. To żadni bogowie w tym uczestniczą, lecz wysiłki i trud nas wszystkich ludzi i Istot Wszechświata. To nasz Nowy Wspólny Dom. Drzwi, Wrota zostały już otwarte. Każdy sam musi się zaprosić. Poznać, co nam jeszcze przeszkadza i zneutralizować. Tego każdemu człowiekowi na Ziemi i w Kosmosie życzę. Pozdrawiam Edward

  • krystal28
   Paźdź 04, 2010 @ 14:10:01

   „Dlaczego ludzie boją się pytać Świetlanych o swoje początki? Dlaczego Ziemianie tak się poniżają ? Dlaczego bez krzty odwagi padają na kolana następnym bogom ? ,( tylko pod innymi nazwami?) ”

   Edward, w odpowiedzi na Twoje dwa komentarze: Jak pewnie się już domyślasz, tylko z niektórymi z twoich opinii mogę się zgodzić. Większość z nich mija się z tym co reprezentują kosmici. Nikt nie musi się obawiać zadawania pytań. Historia wszechświata i świata była i jest wielokrotnie omawiana przez pozaziemskie istoty. Polecam doskonałe książki Barbary Marciniak, która czaneluje Plejadian i także przekazy Arkturianów w których znajdziesz wiele historii . Nie widzę też, że Ziemianie tu się w jakiś sposób poniżają. Kosmici wcale nie uważają się za naszych bogów i w swoich przekazach odnoszą się do nas z jak największym szacunkiem i miłością, nazywając na swoimi braćmi, siostrami lub mistrzami. I przeciwnie, pragną oni abyśmy się podnieśli z kolan, na których klęczeliśmy do tej pory przed bogami takimi jak Illuminati, struktury kościelne, rządowe, itp. Jednak mogę zrozumieć Twoją podejrzliwość w tych jeszcze świeżych tematach.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: