Konferencja Dawida Wilcock w Los Angeles

Bardzo ciekawa prezentacja Dawida Wilcock zorganizowana przez Projekt Kamelot o kwantowej nielokalności, zachowaniu czasu w przestrzeni, równoległych światach, kontroli ciemnych sił, gwiezdnych bramach, energetycznej siatce globalnej, rosyjskich piramidach, kręgach zbożowych i ich związku z rokiem 2012, zmianach energetycznych w Układzie Słonecznym i dużo więcej.  Tłumaczenie: Shielder

Jeśli chciałbyś/chciałabyś otrzymać transkrypt, proszę napisz do kasik8@gmail.com

możesz obejrzeć ten filmik  też w vimeo, którego nie mogę tu bezpośrednio wkleić.  Tu jest poprawiony i o lepszej jakości:

http://vimeo.com/13653873

3 Komentarze (+add yours?)

 1. barbara
  Wrz 16, 2010 @ 18:46:30

  Droga Pani Krystal,
  I mnie jest ogromnie milo odwiedzac i polecac Pani wspaniala prace na rzecz Ziemi i ludzi. Z wielka przyjemnoscia chcialabym Pania zaprosic do rozmowy antenowej, co napewno byloby przyjemne dla naszych obecnych i przyszlych wizytorow.
  Z serdecznym pozdrownieniem,
  Barbara Choroszy

 2. krystal28
  Wrz 16, 2010 @ 12:55:29

  Droga Pani Barbaro, właśnie przesłałam e mail do tłumacza tekstu z pytaniem o polski transkrypt. Dziękuję za miłe słowa o moim blogu. Pragnę wyrazić uznanie i wdzięczność dla Pani za świetlaną działalność i interesujący, piękny program radiowy w Chicago na WPNA 1490 AM

 3. barbara
  Wrz 16, 2010 @ 06:08:17

  Witam,
  Czy mozna otrzymac w zapisie tlumaczenie z Konferencji Dawida Wilcock w Los Angeles???
  Z serdecznoscia i gratulacjami wspanialej strony,
  Barbara

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: