2012, Czego Możemy Się Spodziewać?

Powyżej umieściłam stronę z Aktualnościami.  Będą tam na bieżąco wybrane, wiarygodne urywki z nowych przekazów z różnych źródeł, które mówią o najświeższych wydarzeniach, zmianach i przepowiedniach.. Ostatni wpis 30/08/10

.

24 sierpień, 2010

.
czaneling: Sheryl Pedersen

.Pytanie do Pani Słońca (Lady of the Sun):   W jaki sposób grudzień 2012 w kalendarzu Majów jest znaczącym punktem odniesienia dla ludzkości i Ziemi?

Odpowiedź:   Wiele osób uważa, że kalendarz Majów wskazuje koniec świata.  I wielu mówi, pisze i instruuje ludzi, aby się przygotowywali do wielkich katastrof.  Ludzie chcą po prostu wiedzieć, co się wydarzy, aby mogli się do tego przygotować.  Obserwujemy to wszystko i uśmiechamy się, a nawet czasami śmiejemy z chaosu, jaki tak niewielka  informacja może spowodować.

W rzeczywistości, twój świat, jaki znasz, zmienia się i nadchodzi koniec czasów, ale koniec świata fizycznego nie jest możliwy.  Energia, która składa się na planetę zawsze będzie istnieć tak daleko w przyszłość, jak tylko każdy z was może sobie to wyobrazić.

Co zmieni się, to energia, jaka będzie w nadchodzących dniach, ponieważ w rzeczywistości nie ma przeszłości ani przyszłości, ale dla wielu z was jest to jeszcze trudne do zrozumienia.  Lecz teraz nie jest pora, aby próbować wyjaśnić ten koncept.  Zostawmy to na inny dzień.

Tak, będą zmiany, i tak, będą to widoczne zmiany, ale czy będą one traumatyczne? Jest to mało prawdopodobne, chyba że chcecie, aby tak było.  Jeśli wszyscy zaczniecie koncentrować się na danym dniu jako końcu waszego świata, to będziecie mieli siłę, aby stworzyć dla siebie takie doświadczenie.  Doświadczycie chaosu jeśli tego chcecie, ale radzimy wybrać inną opcję, która jest całkowicie w waszej mocy do stworzenia.

Co nastąpi, jeśli wystarczająca ilość ludzi na ziemi zgodzi się, to zmiana wymiaru, zmiana energii, które wpłyną na wasz sposób interakcji z waszą planetą i pomiędzy wami.  Będzie to zmiana, jak się będziesz czuł, jak będziesz prowadzić swoje życie, jak się decydujesz spędzać swój czas i jak się będziesz odnosić do istot duchowych, które są zawsze wokół ciebie.

Usunięcie zasłon, jak je znasz – bloków pomiędzy waszą ludzką jaźnią i duchową jaźnią i innymi duchowymi istotami będzie największą zmianą, jaką zauważysz.  Wiele osób będzie do tego czasu w pełni zintegrowane ze swoimi wielowymiarowymi jaźniami i w bezpośredniej komunikacji z Duchem lub Bogiem, jeśli wolisz ten zwrot.

I wyobraź sobie taki świat, w którym wielu mieszkańców ma w każdej chwili bezpośrednie połączenie z Bogiem, swoimi przewodnikami i aniołami.  Wpłynie to na to jak się oni czują, jak się zachowują i co robią.  Jest to prosty sposób wyjaśnienia, co to znaczy, aby przejść do 5-go wymiaru.

Data tej pełnej zmiany jest elastyczna.  Grudzień 2012 rok był dobrym oszacowaniem, ale wy wszyscy jesteście istotami wolnej woli i to prawo nie zostanie naruszone.  Ty będziesz mógł zdecydować, jak szybko lub jak wolno ta zmiana nastąpi.  Ale wiedz, że to będzie miało miejsce, bo nie tylko ludzie będą przechodzić dostosowanie się do połączenia ze swoją boskością, ale też większość gatunków na waszej planecie i sama planeta.

Wiec, jak masz się przygotować do tej pomyślnej okazji znanej jako koniec kalendarza Majów?  Oto kilka porad od przyjaciół, którzy oglądają to wszystko z wielkim oczekiwaniem:

Połącz się ze swoją intuicją, swoim wyższym Ja, swoją boskością, lub z tym jakkolwiek to nie nazwiesz, co jest częścią, która wie, że jesteś boski i masz bezpośredni dostęp do Ducha.  Zapytaj, aby tak się stało, naucz się umiejętności, aby połączyć się z intuicją i istotami duchowymi i miej pewność, że tak się stanie, gdy o to zapytasz.

Poświęć trochę czasu każdego dnia, aby docenić wszelkie dobro w życiu i celebruj wszystko, co masz i te związki, które dają ci pełnię.  Wyrażaj swoją wdzięczność za wszystko, ponieważ zbyt często nie widzisz srebrnego obrzeża na ciemnych chmurach, które zjawiają się w twoim życiu.  Na wszystko  jest zawsze wyższy cel.  Celebruj i przyjmuj wszystko w dobrej wierze.

Bądźcie kochający i  hojni jeden dla drugiego, dzieląc się swoimi zasobami, waszą miłością, waszą mądrością, waszymi talentami z ludźmi wokoło was i ze wszystkim, co składa się na waszą piękną planetę.  Kochajcie i opiekujcie się drzewami, waszą wodą, waszymi zwierzętami i wszystkim, co jest żywe.

I nie zapominajcie kochać siebie i być szczodrymi w stosunku do siebie, bo tutaj wielu z was ma poważnie braki.  Nadszedł czas, żeby być prawdą, tym kim jesteście – wyjść z ukrycia i pozwolić sobie świecić swoim własnym wspaniałym blaskiem.  Zacznijcie wykonywać pracę, dla której tu przyszliście w tej chwili i celebrujcie te niesamowite istoty, którymi jesteście.

Pomyśl o tym, jak traktujesz osobę, lub zwierzę, które kochasz najbardziej na świecie i traktuj siebie w ten sam miłosny sposób – otwierając swoje serce na siebie i wiedz, że jesteś aspektem Boga, który jest innymi słowami  miłością.

I proszę, proszę, pytaj nas o pomoc, ponieważ jesteśmy tutaj w tej chwili w tym celu, aby wam pomagać. Istnieje wiele aniołów i istot duchowych i innych świetlanych istot, które są tu teraz, aby wam asystować w przejściu do 5-go wymiaru.  Po prostu poproś o cokolwiek i zrobimy wszystko, co możemy, aby tak się stało, tak długo jak to jest w zgodzie z  wyborem twojej wolnej woli.

W pewnym sensie nudzimy się i jesteśmy niespokojni patrząc tylko i czekając na twoje pozwolenie na pomoc w tym, czego tylko pragniesz, w tym co chciałbyś mieć w swoim życiu i swoim  świecie.  Nie możemy ingerować i nie możemy robić tego, co możesz zrobić sam dla siebie.  Jesteśmy tu, aby pomóc wam  w taki sposób, w jaki możemy.

Tak więc, zaniechaj rozsiewania strachu, to tylko karmi negatywną energię, która stawia opór nadchodzącym zmianom, ponieważ wielu ludzi czuje się wygodnie w obecnym stanie rzeczy.  Prawdę mówiąc, ci, którzy się najbardziej opierają, będą mieli największe trudności ze zmianą.  Dla tych, którzy chętnie oczekują na ten ruch w stronę światła, może to być radosna podróż do nowego sposobu życia.

Zostawiam was z tą myślą.  Kochajcie siebie, kochajcie innych, kochajcie swoją planetę, kochajcie istoty duchowe i kochajcie to wszystko, co tworzycie, aby doświadczyć w swoim życiu. To jest klucz do zmiany z łatwością i radością.
I pamiętajcie, kocham was bardzo!

Pani Słońca

Tłumaczenie: Krystal Freeman

http://spiritspeaksblog.wordpress.com

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: