Metatron: Święta Suwerenność (2)

„Bliźniaczy płomień” jest drugą połową tej samej duszy podzielonej przez dwoistość i te są rzadko razem w fizyczności. „Bratnia dusza” jest inną duszą, z którą zawarłeś umowę na wspólny wzrost w fizycznej dualności, jako sposób na rozwój i odkrywanie miłości.

Lipiec, 2010

czaneling:  James Tyberonn

Pytanie do Metatrona:  Czy to znaczy, że miłosne relacje, takie jak małżeństwo, nie są naszą ostateczną unią?

Metatron:  Pamiętaj, że w najwyższej sferze jesteście w świętej Jedności,  każdy jest tam częścią boskości.  Więc jeśli chodzi o doświadczenie dwoistości, odpowiedź na twoje pytanie brzmi: tak.  W tym kontekście, TAK!  Mistrzowie, w najwyższej rzeczywistości jesteście zjednoczoną mnogą świadomością.

Partnerstwo w liniowej dwoistości jest środkiem do celu.  Mówimy, że relacje miłosne są świętymi, radosnymi narzędziami do osiągania swego misterium, ale ostatecznie na drodze każdej duszy jest wymagany, w końcowym etapie, wzrost do suwerenności.  Suwerenne jestestwo jest wystarczające samo w sobie i doprawdy nie ma potrzeby zależności od innej osoby.  Taka zależność może być tylko opóźnieniem do Mistrzostwa.

W prawdzie, zespalasz się w suwerenności ze swoją drugą połową.  Z drugą stroną swojej duszy, które jest podzielona w tej ekspresji dualizmu.   Każdy z was ma w sobie męską i żeńską część i ta druga połowa ponownie połączy się w integralną boską Jaźń przed wzniesieniem się w wyższą sferę.

Wielu z was uważna bratnią duszę i bliźniaczy płomień za to samo.  Tylko w języku jest analogia.  Prawdziwe znaczenie jest różne.  Bliźniaczy płomień jest drugą połową tej samej duszy, podzielonej przez dwoistość i te są rzadko razem w fizyczności. „Bratnia dusza” jest w naszych słowach inną duszą, z którą zawarłeś umowę na wspólny wzrost w fizycznej dualności, jako sposób na rozwój i odkrywanie miłości.  Jest to ruch o wspólnym celu.

Pozorny paradoks w liniowych partnerstwach jest taki, że pojęcie „bratniej duszy” (nie bliźniaczego płomienia) oznacza, że związek dwóch niezależnych suwerennych istot ma większą radość, większą równowagę, większe współdziałanie z boskością, większą szansę na posuniecie się do przodu niż  związki oparte na współzależności.  Czy to widzisz?

W tym czasie, w tym ” teraz”, wielu z was w rzeczywistości łączy się ze swoim eterycznym (nie-fizycznym) bliźniaczym płomieniem i formuje swoją świętą pełnię w fizyczności wchodząc do krystalicznej sfery jako całość.  W większości przypadków, te ponowne połączenie duszy jest osiągane w odosobnieniu lub w  suwerennych niezależnych relacjach.

Więc mówimy wam, obejmijcie w czci ten wybrany okres czasu SUWERENNEJ SAMOTNOŚCI.  Jest to oznaka intencji waszych dusz, aby wejść w krystaliczne misterium Mer-Ka-Na.

tłumaczenie: Krystal Freeman

5 Komentarzy (+add yours?)

 1. allright
  List 16, 2010 @ 05:24:16

  och Krystal28 tyle ciepła i zrozumienia w Tobie…

 2. Hannah
  List 16, 2010 @ 02:20:14

  Polecam książki Wędrówka dusz i Przeznaczenie dusz M. Newtona 🙂

 3. Don _Badylios
  Sier 19, 2010 @ 06:06:21

  Poczytalem sobie i musze powiedziec ze piekne teksty 🙂
  mam jednak kilka pytan .
  Czy to znaczy ze teraz rozne boskie istoty takie jak przykladowo Metatron Pan Światła beda z nami rozmawialy na blogach i swoich witrynkach internetowych ?
  Skoro oni sa tak oswieceni to dlaczego poprostu nie przyjda nie przedstawia sie i nie powiedza nam co maja do powiedzenia tylko w tradycyjny sposob ciagle sie gdzies bunkruja i nas krytykuja .
  Maja cos waznego nam do przekazania to niech to zrobia jak istoty rozumne i pozbawione kompleksow .
  Przeciez wiedza ze jestemy ulomni i oszukiwani przez caly okres naszej cywilizacji ba nawet wywiera sie na nas wplyw z zewnatrz jakims promieniowaniem i impulsami .
  Wiec proponuje oswiconym mieszkancom wszechswiata zeby przestali sie wyglupiac i jak maja cos do powiedzienia niech to zrobia osobiscie tym bardziej ze tak nas kochaja i tak bardzo im zalezy na tym zebysmy stali sie tacy jak oni .

  Pozdrawiam serdecznie wszystkich swiatlych .Nie lekajcie sie , przestancie sie ukrywac i opowiadac nieswiadomym ludziom o czyms o czym swietnie wiecie ze nie moga miec pojecia .

  Don _Badylios

  • krystal28
   Sier 19, 2010 @ 11:53:51

   Don, zadawanie pytań to dobry start.
   My Ziemianie jesteśmy odpowiedzialni za nasz świat a nie Kosmici. Tak, Ty i ja. Obowiązek nieingerencji jest jeszcze ważny do końca 2012 roku (polecam filmik Bashara o Pierwszym Kontakcie z polskim tekstem na YouTube) a potem kończy się tzw. kwarantanna i Kosmici będą mogli się z nami skontaktować bezpośrednio. Czy to zrobią od razu, będzie zależeć od naszego przygotowania. Bashar powiedział, ze obecnie lądowanie mogłoby być porównane do lądowania w obiekcie szpitala psychiatrycznego, gdzie pacjenci uzbrojeni są w karabiny maszynowe. Jesteśmy w tej chwili zagrożeniem nie tylko dla siebie ale i dla Kosmitów (głównie poprzez akcje Illuminatów, którzy zrobią wszystko, aby utrzymać się przy władzy)
   Na tak wysokim duchowym poziomie, trudnym jeszcze do zrozumienia dla naszych ograniczonych, 3wymiarowych umysłów, Kosmici nie mogą mieć kompleksów. Czy nie uważasz?
   Zaufaj swojej intuicji i praktykuj dobrą wolę w stosunku do wszystkich.
   Ironizowanie bez wcześniejszych dogłębnych poszukiwań nikomu nie służy.
   Życzę owocnych badań w źródłach zewnętrznych i wewnątrz siebie. Ze Światłem i miłością — Krystal

   • Marian
    List 16, 2010 @ 06:48:08

    Witaj Krystal mam do Ciebie prośbę podaj mój e-mail Lukhel’owi nie ch domnie napisze
    Pozdrawiam
    Marian

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: