Czy Zwierzęta Osiągają Wzniesienie?

.

.Channeler:  Lynette Leckie-Clark

Tłumaczenie: Lucyna Cichowska

.

Bądźcie pozdrowieni.  Jam Jest Kuthumi i witam was ponownie.  Niedawno zostałem zapytany, „czy zwierzęta osiągają wzniesienie?”
Ciekawa sprawa.
Niektórzy ludzie postrzegają pewne rodzaje zwierząt, jako bardziej uświęcone, niż oni sami.  Inni widzą je pod postacią narzędzi do robienia pieniędzy.   Zwierzęta są torturowane, maltretowane, niektóre nawet przez okrucieństwo zostają doprowadzone do szaleństwa.   Kolejna grupa ludzi uznaje je za przeszkodę, za coś, co trzeba zastrzelić lub zwyczajnie zabić.   Są i tacy, które widzą w nich pożywienie i biorą tylko to, czego potrzebują.

Istnieją też jednak ludzie, którzy dosłownie zalewają swoje wybrane zwierzę nieograniczoną miłością.
Karmią je, odżywiają, a nawet emocjonalnie rozpuszczają, traktując tak, jak własne dziecko.
Dość duży kontrast zachowań, nie sądzicie?
Tak, jak istnieje królestwo ludzi, istnieje też królestwo zwierząt.   Zwierzęta służą wam, podobnie, jak minerały i rośliny.

Niektóre z nich wchodzą w łańcuch pokarmowy ludzkości i wiedzcie, że robią to zupełnie świadomie.
Myślicie, że ptak, krowa, jeleń nie mają świadomości, nie mają uczuć?
Sądzicie, że tak jest, ponieważ nie komunikują się tak, jak wy – poprzez język.
Wciąż jednak potrafią krzyczeć w walce i płakać w bólu.  Mają ciało, krew, kości i nerwy – tak, jak wy.
Mają też pewną formę inteligencji. Chociaż nie jest ona na tym samym poziomie, co ludzka, wciąż istnieje.
Zapewniam was więc, że one naprawdę odczuwają ból – emocjonalnie i fizycznie.

Nadszedł czas dla ludzkości, aby zmienić podejście do królestwa zwierząt, aby przejść z arogancji do współczucia.
Wszystko służy pewnym cyklom życia, cyklom egzystencji.

Przyjrzyjmy się zwierzętom, które przychodzą do was, jako nowi domownicy.  Zwykle są one dobrze wybrane.  Ponieważ jednak jest ich bardzo dużo, będę mówił na przykładzie dwóch – domowego psa i kota.
Wiele z nich pojawia się w życiu człowieka, aby go leczyć na jakimś poziomie – najczęściej emocjonalnym.
Zapewniacie mu jedzenie, dach nad głową – takie bezpieczne niebo.  W zamian otrzymujecie bezwarunkową miłość i lojalność.  Wielu z was poszukuje tych cech w relacjach z ludźmi, jednak nie może ich znaleźć.  Dajecie więc dużo miłości i czułości swojemu zwierzęciu, chociaż zwykle jest ono szczęśliwe już wtedy, gdy przebywa z wami w jednym pokoju.
Wielu z was zwierza się swoim pupilom z problemów, obaw, uczuć.
Czasem możecie dostrzec, jak głęboko się w was wpatrują. W takim momencie rozumieją wasze emocje, wasze uczucia.

Pies na przykład, zawsze wstanie, podejdzie do was i jeśli siedzicie, oprze swoją głowę na waszych kolanach.
To zastępuje mu możliwość ludzkiego ukochania drugiej osoby.
Zwierzęta komunikują się z ludźmi na innym poziomie i rozumieją więcej, niż wam się wydaje.
Oczy są jak drzwi do waszej duszy i to również dotyczy tych zwierzęcych.
Ci z was, którzy wsłuchują się w głos swojej duszy, wiedzą, o czym mówię.
Często trudno jest kochać i dawać całkowicie, bezwarunkowo. Zwierzę to potrafi. Wiele domowych psów tak robi.
Nauczyły się, że ich ludzki przyjaciel jest wszystkim, co ma znaczenie. Nauczyły się, że w tej relacji jest miłość, pokój i zaufanie. Stały się bardzo oddane i lojalne.

Ilu z was doświadczając bliskich relacji z drugim człowiekiem, może powiedzieć to samo?
Ilu potrafi kochać bezwarunkowo?
Pomyślcie nad tym przez chwilę. Oznacza to przecież akceptację różnych schematów zachowań tej drugiej osoby, zarówno tych dobrych, jak i tych, które nam przeszkadzają.
Czy potraficie prawdziwie je zaakceptować?
Pies potrafi.
Postrzegacie zwierzęta jako gorsze od siebie, a czasem są one nauczycielami.  Nawet, kiedy jesteście zdenerwowani, pies siedzi nieco dalej i czeka, aż ta złość z was ujdzie, aby mógł wejść w wasze pole energetyczne.  Robi to bez oceny czy osądu.

Są psy i koty, które przychodzą do człowieka, ponieważ dzieliły z nim już poprzednie wcielenie i prawdopodobnie zostały z niego jakieś niedokończone sprawy, dlatego wracają.

Podobnie jak dwie ludzkie dusze potrafią się rozpoznać, rozpoznają się też dusza ludzka i zwierzęca.  To jest nagłe zrozumienie, nagła świadomość znajomości tej drugiej duszy.

Bardzo wygodnie czując się w towarzystwie ludzi, zwierzęta inkarnują na Ziemi z konkretnego powodu.
Powiedzenie naszej channelerki przyszło mi właśnie do głowy: „Zaoferuj zwierzęciu dom, a odpłaci ci życzliwością.
Dalej uważacie, że zwierzęta nie są inteligentne?
Mówię wam, pomyślcie nad tym jeszcze raz.  Zacznijcie obserwować.

Zostałem więc zapytany, czy zwierzę może osiągnąć wzniesienie.
Czym jest wzniesienie? Jak myślicie, co się wtedy dzieje?
Człowiek doświadcza wcielenie za wcieleniem, ucząc się przy tym i zwierzę domowe robi to podobnie.  Mówię „domowe” nie bez przyczyny.  Te zwierzęta noszą w sobie więcej Światła, więcej miłości, idą też inną ścieżką ku wzniesieniu, ponieważ służyły ludzkości i Bogu, tak samo, jak wy.
Widzicie, moi przyjaciele, myślicie, że wzniesienie przychodzi przez naukę i studiowanie. Jest ono jednak zrozumieniem i ludzką ekspresją.  Nie można go osiągnąć, dopóki nie zacznie się kierować sercem, bezwarunkowo, z miłością i bez osądzania innych.  Bez ranienia drugiej osoby czy to fizycznie czy za pomocą słów.
Rozumiecie to?
Widzicie teraz, jak wiele jest poziomów na drodze do wzniesienia?

Często więzi łączące człowieka i jego zwierzę stają się bardzo silne.  I jedno i drugie to czuje i odpowiada z miłością i łagodnością.  Zwierzę staje się częścią rodziny.  Tak, jak wy czasem potrzebujecie uniwersalnego leczenia, potrzebuje go też zwierzę.
Psy i koty są bardzo intuicyjne, podobnie zresztą konie.  Bardzo silnie reagują na pola energetyczne innych ludzi. Zwykle zbierają negatywne energie, szczególnie od swoich ludzkich towarzyszy.
Nie używam tutaj słowa „właścicieli”, ponieważ żadna dusza nie może „być właścicielem” innej.
Uniwersalna energia uzdrawiania niesie ze sobą wiele korzyści. Oczyszcza i leczy pole auryczne zwierzęcia oraz jego ciało fizyczne, podobnie, jak w waszym przypadku.  Przedłuża ona również życie i przywraca harmonię na wszystkich poziomach.

Wiedzieliście, że te domowe zwierzęta również przebywają w wyższym wymiarze, kiedy przechodzą na drugą stronę?
Wiele z nich potrafi wyrazić się przez medium takie, jak Lynette – przez channelera – aby sprawdzić, co się dzieje w rodzinie, którą tak bardzo kochały podczas ostatniego wcielenia, podobnie, jak wy możecie, kiedy stąd odchodzicie.
Wszystkie zwierzęta przychodzą z miłością, negatyw żadnego rodzaju nie może istnieć na tamtych planach.

Kiedy podnosicie wasze energie, możecie komunikować się ze zwierzętami na wyższych poziomach.
Wiele osób potrafi już z nimi rozmawiać używając telepatii.

Widzicie więc – inne poziomy komunikacji są dla was otwarte. Teraz wy otwórzcie się na nie z miłością.

Mistrz Kuthumi

http://www.shaumbra.pl/kreacje/lucynka/zwierzeta_kuthumi_01122009.html

4 Komentarze (+add yours?)

 1. Seksi Angel
  Maj 30, 2013 @ 18:59:01

  „Tak, jak istnieje królestwo ludzi, istnieje też królestwo zwierząt. Zwierzęta służą wam, podobnie, jak minerały i rośliny.

  Niektóre z nich wchodzą w łańcuch pokarmowy ludzkości i wiedzcie, że robią to zupełnie świadomie”

  Czy ktos wie KTORE ze zwierzat wyrazily zgode na uczstniczenie w lancuchu pokarmowym?

  Czy np owoce morza, ryby, tak?

  I ktore ze zwierzat ladowych?

  To akurat dla mnie wazne…

 2. markra
  Sier 15, 2010 @ 04:57:55

  Moim zdaniem, ludzie co mają zwierzęta w domu jako pupila, to nieświadomie poszukują swej Jaźni. Mając zwierzę i patrzac mu w oczy nawiazujemy kontat z Jaznia zwierzecia i dlatego tak super sie wtedy czujemy, bo … nie czujemy osadzania i ocen! Tego u ludzi nie ma niestety na ogół, i stad mamy dramat… Poza tym zwierzeta tzymane w domach, blokowiskach z betonu, tworza nam namiastke kontaktu z Natura, gdyz tak bardzo oddalilismy sie od niej, ze nie potrafimy sie spontanicznie juz cieszyc zyciem…
  Z kolei ludzie co uwazaja, ze jadanie ich jest normalne, cierpia na … schizofrenie moralna, wrecz faszyzm gatunkowy! Fakt, ze kupiło sie „mieso” (a raczej bestialsko zamordowane zwierze, co nie ma nic wspolnego z humanitarnym zabijaniem, bo nic takiego nie istnienie tu), a nie samemu zakatrupiło sie biedne stworzenie co chcialo zyc, jak i my, swiadczy na jak nisim poziomie jest dana osoba! I jak niewiele rozumie, nic naprawde nie wie o Życiu…
  Kocham zwierzeta, i szokuje mnie fakt, ze latem tak wiele Polakow wywala swe zwierzeta z domu, bo nie ma z kim „zostawic na wakacje” i podobne bzdury…
  Także lekceważenie potrzeb zwierząt jak swieza-żywa karma, nie zamykanie w klatkach, kontakt z przyroda, nie pozostawianie zwierzecia samego na wiele godzin, opieka zdrowotna itd. są czescia obrazu kim jest dana osoba…
  Ogółem stosunek danej osoby wiele mówi o niej samej….

  Człowiek co nie lubi, nie kocha zwierząt … nie jest Dobrym Człowiekiem, przekonałam sie juz wielokrotnie o tym…

  I niestety ludzie ze wsi, pochodzacy ze wsi, mają tak wypaczony obraz jak nalezy traktowac zwierzeta, ze nie dziwie sie, ze wzbudzaja pogarde mieszczuchow… Tam zmuszaja 8 letnie dzieci by zabily swoja kaczke, itp. i tepi sie wyzsze uczucia…

  • krystal28
   Sier 15, 2010 @ 14:02:19

   markra, wierzę, że już wkrótce znajdziemy się w świecie, gdzie zwierzęta będą traktowane z miłością i szacunkiem. Od dziecka nie mogłam się pogodzić, z tym, że muszę żyć pomiędzy ludźmi, którzy myślą, że maltretowanie i zabijanie żywych istot jest normalne.

 3. Psi świat
  Lip 29, 2010 @ 02:35:09

  Myślę, że psy mają swój świat, którego ludzie nigdy nie zrozumieją i nigdy do niego nie dotrą. Jednak skoro zwierzęta potrafią okazać uczucie człowiekowi bez wątpienia potrafią to zrobić wobec siebie. To bardzo grząski i bardzo szeroki temat warty dyskusji.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: