SaLuSa, 12 Lipiec, 2010

Spokojnie radź sobie z  trudnymi sytuacjami i nie pozwól, aby miały one na ciebie negatywny wpływ, bez względu na to co się będzie działo w kolejnych miesiącach.  Nie może to trwać długo.


czaneling:  Mike Quinsey

Czy twój umysł jest w rozterce, gdy te czasy są takie, że łatwo jest się uwikłać we wszystkie problemy wokoło ciebie?   Oczywiście, niektórzy z was są bezpośrednio w nie zaangażowani, mając osobiste zmartwienia.   Z takim niedługim czasem, który pozostał przed Wzniesieniem, ważne jest, aby zwrócić uwagę na rozwijający się proces prowadzący do uwolnienia się od dwoistości.  Jeśli mógłbyś całkowicie dać wiarę w końcowy rezultat, odwróciłoby to twoją uwagę od innych rozproszeń.  W ten sposób możesz stać się jednym z wielu przyczyniających się do ustanowienia światła na Ziemi.  Impet do osiągnięcia takiego celu zbliża ludzi do wspólnej sprawy i niepowstrzymana energia zamiata Ziemię.  Przejście z ciemności do światła nie może być osiągnięte z dnia na dzień, ale mimo to, dopięliście tego, co kiedyś wydawało się zadaniem nie do wykonania.  Każdym razem, gdy stawiasz kolejny krok do przodu, jesteśmy z tobą dzieląc się naszym światłem.

Galaktyczna Federacja jest tylko jedną grupą oddanych dusz, które są w pełni zobowiązane do zapewnienia sukcesu Wzniesienia.   Za nami są nawet jeszcze bardziej potężne Istoty, takie jak Elohim i wielu Mistrzów i Wysokich Istot czystego Światła.   Nasza koncentracja jest na Ziemi i nie ma żadnych wątpliwości co do końcowego rezultatu, ponieważ na innym poziomie nowa Ziemia już istnieje.   Wielu z was ustanowiło kontakt ze swoim wyższym „Ja” i gdy staje się to silniejsze to i wasze intuicyjne siły również wzrastają.  Jeśli usiądziesz cicho i zrelaksujesz się, może po medytacji, będziesz mógł „rozmawiać” ze swoim wyższym „Ja” i wtedy sam się przekonasz o swojej mocy.   Jak każda inna dusza, masz pełny w sobie potencjał, ale przez dwoistość utraciłeś swoją wyższą wibrację, która jest teraz trudna do odtworzenia.  Dostajesz od nas pomoc poprzez wysyłane energie, które kolektywnie przygotowują was w  gotowości do Wzniesienia, bo to zadanie nie jest pozostawione wyłącznie dla ciebie.   Podobnie, Matka Ziemia podejmuje własne działania w swoich przygotowaniach.  Ona również korzysta z tego, co ty robisz i też z energii pochodzących z zewnętrznych źródeł.

Zmiany, na które tak cierpliwie czekasz już nabierają kształtu, a to co uważasz za opóźnienia, nie jest w stanie uniemożliwić ich przygotowań.   Wtedy, gdy nasze zaangażowanie stanie się publiczną wiedzą, zobaczysz kilka niezwykłych wydarzeń rozgrywających się w krótkich odstępach czasu.  Ogromną radość nam sprawi fakt, gdy nasz statek będzie mógł latać nad waszymi miastami z przywitaniem i celebracją na nasze spotkanie.  Przybyliśmy z daleka, aby być razem z wami w tym doniosłym czasie waszej ewolucji i to doświadczenie dla nas będzie ukoronowane waszą wielką radością i szczęściem.  Świadomość, że zostaliście w końcu uwolnieni od ciemnych manipulantów przyniesie wszystkim wielkie westchnienie ulgi, które będzie słychać poprzez cały układ słoneczny.  W rzeczywistości będzie to ogromna celebracja, ponieważ wasz postęp oznacza, że wkrótce możecie dołączyć się do nas jako współczłonkowie Galaktycznych Istot.

Z naszego punktu widzenia,  Ziemia nigdy nie była w tak złym stanie jak jest obecnie, ale paradoksem jest to, że już teraz jest ona bardzo blisko do wzniesienia się z niższych wibracji w stronę Światła.  Innymi słowy, nie zniżasz się do dołu, ale oczyszczasz się z ruin okresu złych rządów i złego kierownictwa.  A przyszłość nie będzie jasna, aż dopóki nie zostanie wymieciona do czysta.  Wyraźnie, ten proces nie może w pełni się rozpocząć, aż do momentu jak my nie przybędziemy na Ziemię i wspólnymi siłami szybko uporamy się z wieloma problemami, z którymi do tej pory się zmagaliście.

W międzyczasie wasze budzenie się i podnoszenie poziomu świadomości  jednoczy ludzi i świadomie lub nieświadomie zatrudnia waszą moc do dobrego użytku.  Modlitwy, petycje i medytacje koncentrują się na twojej wizji nowej Ziemi i pomagasz ją w ten sposób manifestować.  Wszystko się zbiega razem i nasze wspólne wysiłki muszą przynieść zadowalające wyniki.  Nie ma wątpliwości, że wkrótce będziecie świadkami końca starych reżimów.  Są one architektami własnego upadku i nie ma już dla nich odwrotu, chociaż ciągle próbują.

Spokojnie radź sobie z  trudnymi sytuacjami i nie pozwól, aby miały one na ciebie negatywny wpływ, bez względu na to co się będzie działo w kolejnych miesiącach.  Nie może to trwać długo.  Nasz plan na wasze bezpieczne przejście do Wzniesienia przebiega  zadowalająco i nasi sojusznicy nigdy nie byli lepiej przygotowani do jego przeprowadzenia.  Wiele rzeczy już zostało zorganizowanych za kurtynami i czekają one na właściwy moment na wprowadzenie w akcję.  Oczywiście, że pragnęlibyśmy, aby końcowe czasy już były w pełnym toku, lecz stanie się to już niedługo.   Zobaczycie pewne znaki, które dadzą wam wyobrażenie o ich bliskości i chociaż media są nadal kontrolowane, Internet stanie się źródłem interesujących spekulacji.  Bądź intuicyjny, a będziesz mógł rozpoznać wiarygodne i prawdziwe raporty.

Miej w nas wiarę, tak jak miałeś wiarę w Duchową Hierarchię, gdy po raz pierwszy pozwoliłeś sobie na zejście do niższych wibracji.  Wiedziałeś, że ewentualnie zostaniesz pochłonięty w ciemności dwoistości, ale stawiłeś czoła wyzwaniu na ponowne odnalezienie w sobie Boga.   Jednak mieliście wtedy obiecane, że zawsze będziecie mieli pomoc na wydźwignięcie się na nowo i teraz ta obietnica zostaje spełniona.   Galaktyczna Federacja współpracuje z Istotami Wyższymi i wszyscy razem zostaliśmy uprawnieni do towarzyszenia wam przez ten cykl, tak samo jak inni robili to wcześniej.  Jesteśmy waszym kontaktem z Bogiem i traktujemy naszą misję z wielką miłością i oddaniem.  Radością jest móc służyć innym na drodze poprzez cykle tego doświadczenia i naszym wynagrodzeniem jest wasz sukces.  Nie szukamy chwały, ale możemy być dumni z naszych misji tak samo jak wy odczuwacie wielką satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Jestem SaLuSa z Syriusza i wiem, że kiedyś niektórzy z was odwiedzą naszą jasną gwiazdę. Znajdziecie tam tętniące życie. A co od razu was zaskoczy, to fakt że wszystko będzie wam wydawać się nowe.  Ze względu na wyższe wibracje, zużycie i rozkład nie istnieje, jest tak też w przypadku naszych ciał.  W rzeczywistości wy też zaczynacie doświadczać komórkowych zmian, które są przeznaczone do wzniesienia do tego poziomu.   Zobaczycie, że kolory są jasne i czyste i zawsze pozostają ożywione, dając przyjemne energie.   Światło emituje ze wszystkiego, co widzisz i czujesz silny sens komunikacji z wszelkimi formami życia.  Wszędzie jest odczuwalna harmonia i balans, co w pewien sposób, da ci poczucie, że jesteś jednością ze wszystkim co cię otacza.  Nauczycie się wiele i zaznacie wielką radość z tych wyjazdów.

Dziękuję SaLuSa,

Mike Quinsey.

tłumaczenie: Krystal Freeman

1 komentarz (+add yours?)

  1. krystal28
    Sier 23, 2010 @ 10:12:20

    Don, jeśli jakieś wątpliwe energie, jak opisujesz, próbują się z Tobą kontaktować, najlepsza metoda to modlitwa, wizualizacja boskiego światła oczyszczającego Twoje ciało eteryczne, itp. Jeśli podejrzewasz u siebie chorobę psychiczną, udaj się do psychiatry. Jeśli robisz sobie żarty – to naprawdę szkoda Twojego i mojego czasu na wymianę myśli. Mój blog nie jest na pewno na to miejscem. Życzę wszystkiego dobrego– Krystal

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: