Medytacja Odcinania Przewodu

W większości, nasze związki z innymi ludźmi tworzą karmę. Oczyszczenie się z negatywnej karmy jest pomocne w przejściu do wyższego wymiaru.  Poniżej znajdziesz jedną z bardzo skutecznych technik podaną przez Kosmiczną Świadomość.

Przekazał: Will Berlinghof

Ta medytacja pojawiła się w osobistym przekazie, który Will zrobił dla Vikki.   Medytacja była tak skuteczna, że Vikki stała się inną kobietą, tak dobrze się poczuła, że dosłownie tańczyła z radości. Poprosiła, aby tą medytacją podzielić się z innymi, ponieważ wszyscy mamy jakieś psychiczne więzi z wieloma osobami, umarłymi czy żyjącymi.  Z istotami, które celowo lub niechcący  spowodowały pogwałcenie naszej osoby zazwyczaj wtedy, gdy ofiara była młoda.  I choć  wydawało się to nieistotne, fakt ten związał ofiarę i sprawcę poprzez psychiczny przewód do końca życia, w następnych życiach i na przyszłe życia.  Okrutne stwierdzenia przez rodziców lub krewnych, złe lub błędne porady, które miały wpływ na całe życie, brak uczuć przez rodziców i bliskich, okrutne i osądzające uprzedzenia przez niektórych w czasie gdy dziecko stawało się nastolatkiem, itp.  Kiedy  psychiczny przewód jest przerwany, te negatywne energie i uczucia przestają być  odczuwane przez każdą ze stron i w rezultacie całe życie staje się bardziej zrównoważone i mniej frustrujące.  Schowane w głębi uczucia, które w jakiś sposób wpływały do tej pory na nasze życie są od razu usunięte i nasze  życie  poprawia się w szybkim czasie.  Krótko mówiąc, medytacja ta uwalnia i kończy karmę, gdzie w innym wypadku mogłoby to zająć wiele inkarnacji.

8-)Medytacja Odcinania Przewodu:

Wyobraź siebie w swoim ulubionym miejscu, które wiesz, ze jest także bardzo bezpieczne i uzdrawiające.  Może to być miejsce rzeczywiste lub wyimaginowane, najważniejsze jest to, że widzisz je jako bezpieczne.

Wyobraź siebie otoczoną kulą czystego, białego światła. Ta kula duchowej energii będzie cię jednocześnie chronić i ładować energią podczas odcinania podłączonych przewodów do tych osób, od których chcesz się odciąć. Gdy jesteś gotowa, wezwij tę osobę, od której chcesz odciąć te podłączone negatywne przewody.
Kiedy wyobrazisz sobie tę osobę stojącą przed tobą, spójrz w dół i zobacz przewód między wami.  Przewód jest połączony od pępka do pępka i zwykle jest ciemny i gęsty, chociaż może być w różnych postaciach.  Ważne jest, aby uświadomić sobie, że  tylko odcinasz ten przewód, który powoduje konflikt w związkach, a nie pozytywne więzi miłości i szacunku, jakie istnieją między wami.

Następnie spójrz tej osobie w oczy i Głosem Mocy, powiedz jej to co jest niewypowiedzialne.  Oznacza to, że powiesz wszystko, co masz jej do powiedzenia, aby oczyścić atmosferę i uwolnić wszystkie stłumione energie i emocje, które trzymałaś w sobie i nie byłaś w stanie ich wyrazić z jakiegoś powodu. Ważne jest, aby mówić Głosem Mocy i Władzy, nawet jeśli nigdy nie mogłaś tego zrobić w swoim życiu.  Pamiętaj, znajdujesz się w bezpiecznym miejscu i jesteś chroniona przez Światło Ducha Świętego.

Po wypowiedzeniu tego, co było niewypowiedzialne, i gdy już nie masz nic co chciałabyś dodać, jeśli chcesz, możesz posłuchać co ta druga osoba ma ci do powiedzenia. Jednak jest to tylko twój wybór i jeśli nie chcesz słuchać tej osoby, to jest zupełnie w porządku. Jeśli zdecydujesz się otworzyć na odpowiedź, możesz tylko otrzymać wewnętrzną prawdę tej osoby/duszy, a nie odpowiedzi, które zwykle mogłabyś oczekiwać od niej. Pamiętaj, że nie masz do czynienia z prawdziwą osobą, ale z reprezentacją jej duszy. Będzie mówić tylko prawdę do ciebie, jeśli masz ochotę ją usłyszeć i jesteś zdolna do jej przyjęcia. Po tym etapie nadszedł czas, aby przejść do cięcia przewodu.

Wyobraź sobie kryształowy nóż.  Weź go do tej reki, w której możesz go trzymać najwygodniej.  Wypowiedz swoją intencje przecięcia negatywnego przewodu przywiązania, który istnieje pomiędzy wami.  Trzymając przewód wolna ręką, przysuń  ostrze kryształowego noża w dół do przewodu.  Trzymaj nóż blisko ciała i gdy będziesz gotowa, przetnij przewód.  Jeśli chcesz, możesz powiedzieć: „Przecinam ten przewód związania z tobą”.

Po przecięciu przewodu po twojej stronie, możesz zaoferować kryształowy nóż drugiej osobie, aby mogła przeciąć przewód po swojej stronie.  Osoba ta może lecz nie musi się na to zdecydować.  Jeżeli się zgodzi, patrz jak przewód spada na ziemię i  przekształca się w setki pięknych, odfruwających motyli.
Podziękuj tej osobie i odeślij ją od siebie.  Jeżeli osoba  nie zechce przeciąć przewodu po swojej stronie, zawiń przewód wokół tej osoby, a następnie odeślij ją z twojego miejsca.  Ponownie, użyj swojego Głosu Mocy, aby odesłać ją na swoją drogę.

Możesz teraz opuścić miejsce medytacji, lub powtórzyć procedurę z kimś innym, z kim chcesz przeciąć przewód.  Możesz wykonywać to ćwiczenie uwalniania tak często, jak tylko chcesz i z kim tylko chcesz oczyścić związek. Ważne jest, aby pamiętać, że procedura ta zwalnia jedynie negatywne przywiązania,które osłabiają, okaleczają i szkodzą nam w jakiś sposób, a nie te pozytywne i miłosne aspekty naszych relacji. Także, jeśli czujesz potrzebę ponownego odcięcia przewodu, który został ponownie przywiązany z jakiegoś powodu, możesz to zrobić w każdej chwili.

tłumaczenie: Krystal

http://www.cosmicawareness.org/html/cord_cutting_meditation.html

2 Komentarze (+add yours?)

 1. Seksi Angel
  Maj 30, 2013 @ 11:20:09

  A ja jak zwykle poza tematem widacym ale… 😉

  Ciekawa medytacja. Ciekawa jestem czy ktos ja stosowal i moze podzielic sie swymi doswiadczeniami co do jej skutecznosci 🙂

  Ale przede wszsytkim mam pytanie w ziwazku z nia:

  Co zrobic jesli ja nic nie mam do danej osoby ale..ktos ma „cos” do mnie.
  Nic tej osobie wlasciwie nie zrobilam, poza niespelnieniem jej oczekiwan wobec mnie, co do ktorych mialam swiete prawo.

  Albo…osoba, z ktora ma sie karmiczna przeszlosc i podobnie, ja do niej dzisiaj nic juz nie mam ale ona tak.. Ja jej juz dawno wybaczylam, bo..zero emocji we mnie, ale ona nie, w dodatku nie wiem co, bo to bylo w innych wcieleniach…

  • Dorota
   Maj 30, 2013 @ 12:06:30

   Seksi Aniołku 🙂 , jeśli mogę Ci coś od siebie napisać….. zaznaczam, że to jest tylko moje zdanie na temat karmicznego powiązania….. Radziłabym Ci najpierw odciąć się od myślenia, że ktoś jest z Tobą „karmicznie połączony”. Gdy akceptujesz to „połączenie”, jesteś stale uzależniona od tej osoby, obojętnie czy ona żyje, czy nie żyje. Najpierw odetnij się od myśli o „karmicznym połączeniu”, a potem uporządkuj Twoje relacje z tą osobą. Jeśli nie masz sobie nic do zarzucenia, wtedy po całkowitym wybaczeniu jej tego, co ona Tobie zrobiła Ty jesteś WOLNA, CAŁKOWICIE WOLNA . 🙂
   Jeśli nie ma sposobu na naprawienie „szkód” poproś Ducha Wszechświata o uporządkowanie tego problemu za Ciebie i w ten sposób uwolnij się raz na zawsze od męczących myśli o jakimkolwiek związku fizycznym, emocjonalnym lub duchowym z tą osobą. W ten sposób uwalniasz się od wszelkiej myśli o winie Twojej lub tej drugiej osoby.
   ❤ 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: