SaLuSa, 5 lipiec, 2010

.

Waszym przeznaczeniem są podróże w Kosmosie, podróże, które będą osiągalne zaraz po Wzniesieniu i po rozpoczęciu życia w wyższej świadomości.

Czaneling: Mike Quinsey

Nasza obecna misja oświecenia w końcu dobiegnie końca w tej formie komunikacji i zostanie zastąpiona przez taką, która zastąpi wszystkie poprzednie formy komunikacji.  W początkowym okresie będziemy porozumiewać się z wami za pośrednictwem istniejących środków przekazu, takich jak telewizja.  Z czasem jednak, nasz kontakt zamieni się w formę bardziej osobistą, podobną do telefonu komórkowego, z małą tylko różnicą, ponieważ będzie on oparty na innej technologii.  Ta nowa technologia umożliwi rozmowę z kimkolwiek na całym świecie, niezależnie od lokacji.  Wasz obecny system emituje szkodliwe promieniowanie, podobnie jak wiele innych urządzeń których używacie na co dzień.  Zmiany w rodzaju energii których używacie nie będą miały daleko sięgających pozytywnych efektów dopóki wszystkie rodzaje energii, które będą dostępne, nie będą pochodziły z wolnego  źródła, które jest bezpieczne i nie zanieczyszcza środowiska.

Oczywiście zmiany te muszą objąć różne formy transportu z których korzystacie obecnie i które powodują ogromne zanieczyszczenie środowiska, jak również, są one szkodliwe dla wszelkich form życia.  Wiele chorób jest rezultatem obecnej sytuacji, nie wspominając o efekcie na waszą  Ziemię, która została poważnie zatruta z tego powodu.  Wasi naukowcy i specjaliści w tym zakresie byli w pełni świadomi ryzyka i zagrożeń, ale ich zalecenia były i dalej pozostają  ignorowane w celu ochrony korporacji, które są odpowiedzialne za te zanieczyszczenia. Byliście niepotrzebnie powstrzymywani od naturalnego procesu postępu w używaniu tego co powinno było stać się naturalnym procesem w kierunku wykorzystania czystej energii, która już dawno mogłaby być szeroko zastosowana. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, potępienie waszego rządu polega na tym, że zatrzymał postęp na własny użytek.  Rządowe podziemne bazy wojskowe wykorzystują już wszelkie możliwe innowacje technologiczne, które mogłyby ogromnie wpłynąć na podniesienie waszej jakości życia.

Nasza misja będzie nadal kontynuowana aby towarzyszyć wam do Wzniesienia. Jak również, zobowiązaliśmy się aby wprowadzić was do nowoczesnej ery wolnej energii i wszystkich jej korzyści. Tak naprawdę to połączymy się razem z wami na długi okres czasu, o wiele dłuższy niż wymagać tego będą wasze natychmiastowe potrzeby, i wtedy staniemy się z wami Jednością.

Waszym przeznaczeniem są podróże po Kosmosie, podróże które będą osiągalne zaraz po Wzniesieniu i po rozpoczęciu życia w wyższej świadomości. Wielu z was już osiągnęło wyższy poziom i wasza obecność na Ziemi przebudza innych ludzi do ujrzenia mocy Światła i Miłości. To jest właśnie cel do którego należy dążyć i on jest powodem dla którego otrzymujecie tyle pomocy i zachęty, aby go osiągnąć. Obecnie, wasz poziom świadomości gwałtownie wzrasta i jeśli posiadacie  zadeklarowaną dyscyplinę, Wzniesienie będzie sukcesem. Ponieważ wasze ciała ulegają nieuchronnym  zmianom, zauważycie obecność bardzo łagodnej energii i będziecie mogli odczuć o wiele lepsze samopoczucie. Złe zdrowie i choroby są niespotykane w wyższych wymiarach, natomiast są nagminne w wymiarach niższych, takich jak wasz.

Wasza przyszłość jest zapewniona, nawet jeśli nie jesteście wśród tych, którzy dążą do Wzniesienia. Ci, którzy nadzorują postęp ludzkości również planują jej rozwój i ta działalność wiele razy spadła do niższych wymiarów. Za każdym razem szansa była dana ludzkości ponownie na wzrost, łącznie z delikatnym planem na wasze podniesienie. Cykl, który właśnie zamykacie, jest jednym z przykładów, i choć musieliście znaleźć własną drogę powrotną, byliście  wspomagani na każdym kroku. Powracające światło przyciągnie uwagę tych nauczycieli, którzy będą służyć wam pomocą. Oni wcielą się wśród bardziej rozwinięte duchowo kraje i pomogą w wytworzeniu warunków dla większego postępu duchowego.

Mogłoby wydawać się, iż jesteście na łasce wydarzeń, które znajdują się poza waszą kontrolą, ale w rzeczywistości posiadacie zbiorową siłę aby zmienić taką sytuację. Dla przykładu, to wy sami przyczyniliście się do zmian które teraz zachodzą. To wy sami ponownie skierowaliście człowieczeństwo na nowy tor poprzez dostrzeganie niedoskonałości i przekształcenie starego modelu  na nową wizję, która przyniesie wam wolność i pokój. Tak, to może zabrać trochę czasu, ale posiane nasiona zaowocują i zaczniecie dostrzegać nowe idee, które po rozpatrzeniu, przyniosą wam długo oczekiwane zmiany. Ponieważ proces ten rozpoczyna się z dołu do góry, wy posiadacie o wiele większy na to wpływ, niż możecie to sobie wyobrazić. Każdy rodzaj strachu, jak zwykle, musi być za wszelką cenę unikany, ponieważ pochodzi on z tego samego źródła, które trzymało was pod kontrolą przez eony. Tylko Miłość i Światło są w stanie przemienić każdy rodzaj strachu. Jest to proces przed którym ciemne siły nie posiadają środków obrony.

Wasza cierpliwość będzie skrupulatnie testowana w bliskiej przyszłości gdy wydarzenia będą stawać się coraz bardziej poważne. Nie mniej jednak, ponieważ znamy odpowiedzi na pytania, wspólnie z naszymi sojusznikami odwrócimy negatywne tendencje, które teraz obserwujecie. Pragniemy przywitać was w pełnej uroczystości, tak jak przystało na taką wielką okazję, ale nie możemy po prostu przybyć bez uprzedniego kontaktu z waszymi liderami. Jedynym wyjątkiem byłaby jedynie Boża zgoda. Zrozumcie, że Galaktyczna Federacja nie jest żadną grupą grasujących Przestrzennych Istot. Jesteśmy zorganizowani, aby nadzorować Wszechświat i pomagać młodym cywilizacjom rozwijać się bez naszej ingerencji. Wykonujemy prośby tych, których Bóg słucha i realizujemy jego plany ewolucji.

Nawet w najgłębszych chwilach rozpaczy, Istoty Światła są razem z wami i starają się złagodzić wasze obawy. To one pomagają wam pozbierać się i podnieść się do światła w nadziei znalezienia  nowych inspiracji. Nigdy nie jesteście samotni, niezależnie od tego w jakiej znajdujecie się sytuacji. Wasi Przewodnicy mają pozytywny na was wpływ, jeśli tylko nabędziecie umiejętności ich słuchania. Czasami musicie stworzyć sobie ciche chwile, aby Przewodnicy mogli  do was dotrzeć. Inspiracje myślowe są często wynikiem takich kontaktów i w przeciwieństwie do waszego ego, one nigdy nie wprowadzą was w błąd. W rzeczywistości, to jest wasze własne ego, które często kontroluje wasze życie i nakłada na was wyobrażenia, które sami sobie wcześniej wytworzyliście.

Moi drodzy, spójrzcie w siebie dogłębnie i posłuchajcie swojego Wyższego Ja, wtedy zrozumiecie kim naprawdę jesteście i jaki posiadacie potencjał. Czasami to jest właśnie wasze ego, które ogranicza możliwości zmian w matrycach myślowych wytworzonych wyłącznie przez was samych.

My nie jesteśmy tutaj na Ziemi jedynymi istotami, które pomagają wam dostrzec wspaniałe możliwości, które są przed wami. We wszystkich sferach życia znajduje się wielu nauczycieli i pomocników, którzy przybyli na Ziemię z pomocą.  Posiadają oni pełną gamę umiejętności i doświadczeń. Często, specjalizują się  w jednej dziedzinie, w której działają z powołania. Podobnie jak my, wszyscy pochodzą z rożnych planet, i tak samo ochotniczo zgłosili się do zadań na Ziemi, które wymagają ich pełnej kooperacji. Ich życia nie należą do kategorii inkarnacyjnych wcieleń, ponieważ oni już mają  Wzniesienie poza sobą i nie mają już potrzeby na dalsze ziemskie doświadczenia. Wszyscy przybyliśmy na Ziemie z powodu miłości do was, rozpoznaliśmy w was iskrę Bożą i widzimy wasze końcowe chwile w zaklęciu dwoistości.

Jestem SaLuSa z Syriusza i żegnam was w miłości i błogosławieństwie.

Dziękuję SaLuSa

Mike Quinsey.

Przekład:  Zbig N

http://lightworkers.org/channeling/109876/salusa-05-july-2010

1 komentarz (+add yours?)

  1. M.Jacek
    Gru 14, 2010 @ 02:32:57

    Tak to prawda, że Przewodnicy się uaktywnili !!! Osobiście również otrzymuję natchnienia od Istot ze Światła i Miłości i spisuję je na stronie http://www.przeslanie.info. Wierzę w Nową Ziemię – w Ziemię PEŁNI na której będziemy się żywić Światłością – a Miłość i Mądrość staną się naszym prawdziwym JA – jak to podkreślam w natchnieniach na stronie. Pozdrawiam Wszystkich poszukujących drogi ku Chwalebnej Przemianie !!! Jacek

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: